• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 kablovska dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 kablovska dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 kablovska dvorište

  • Za upit "stan beograd 100 m2 kablovska dvorište" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 3.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 109,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 3.0, 109m2 (terasa 6m2), 2/2, CG, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Na najlepšoj lokaciji ispod Tašmajdana, u samom srcu grada, prodaje se ekskluzivan salonski stan površine 109 m², koji spaja duh klasičnog Beograda i savremeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Bulevar, Vračar – Trosoban stan 100m², retka prilika, 195.000€ Lokacija: Vračar, Južni Bulevar Površina: 100 m² Struktura: Trosoban stan (potkrovlje) Cena: 195.000 € (1.950 €/m² – skoro duplo manje od prosečne cene u kraju!) Ključne prednosti Vračar – prestižna lokacija, prosek....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan beograd 100 m2 kablovska dvorište'
377.000 €
377.000 €
390.000 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 303.000 €, 101,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma svetao, nov stan na odličnoj lokaciji u novoizgrađenom objektu. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu. Ceo objekat je pod video-nadzorom, interfonom i ograđenim dvorištem. Stan je trostrano orijentisan sa odličnim pogledom kako sa prozora, tako i sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 362.000 €, 99,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, renoviran, veoma svetao, pravi porodičan stan, u ulici Vojvode Dobrnjca. Orijentisan je istok - zapad, sa prelepom terasom od 10m2, koja gleda na Botaničku baštu i zastakljenom lođom na suprotnoj strani, sa koje se pruža pogled na unutrašnje ozelenjeno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 98,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski Venac, ulica Kneza Miloša. Troiposoban salonac uknjižene površine 98m², mereno 104m². Nalazi se u prizemlju trospratne, odlično održavane predratne zgrade u blizini Hrvatske ambasade. Visina plafona 3.20m. Stan poseduje tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 370.000 €, 97,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u prizemlju nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m,sa pripadajucim dvoristem od 52 m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 302.000 €, 97,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Useljivi, lux stanovi na Lekinom brdu, izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na Lekinom brdu, u blizini ulice Maksima Gorkog i Druge ekonomske škole. Podno etažno grejanje, visina plafona 2.90m, klima sa jednom spoljnom i tri unutrašnje jedinice, podovi obloženi termotretiranim parketom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 349.000 €, 97,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan u Takovskoj ulici, poznatoj kao žila kucavica Beograda. Uknjižen na 97m2 plus terasa, podrum (oko 18m2), izlaz u dvorište, a sve u samom centru. Stan je salonskog tipa i ima tri izlaza. Postoji mogućnost podele na 3 manje stambene jedinice. Poseduje veće kupatilo i mokri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se pridaje svetao, luksuzan stan površine 104m2 u Žorža Klemansoa, 2.sprat, dvorišno orijentisan. Zgrada ima čuvare 24/7, privatno dvorište/dečije igralište. Sastoji se od dnevnog boravka, zastakljene terase, tri spavaće sobe, kupatilo i gostinski toalet. Prodaje se polunamešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo ekskluzivan četvorosoban stan od 104m² na 2. spratu novije zgrade (2009) u mirnom delu Dorćola. Stan je dvorišno orijentisan, u kompleksu sa obezbeđenjem 24/7 i privatnim dvorištem sa dečijim igralištem. Sastoji se od dnevnog boravka, zatvorene terase, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 334.915 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo četvorosoban stan na drugomm spratu, orijentisam ka ulici, izuzetno funkcionalan, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevnim boravkom centralno orijentisanim, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 249.500 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN SA PRIVATNIM DVORIŠTEM U ponudi je prostran moderan kompletno renoviran četvorosoban stan na visokom prizemlju uredne stambene zgrade sa ograđenim dvorištem od 60m2 koje koristi samo ovaj stan. Predstavlja savršen spoj stana i kuće, za sve one koji traže komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Centar Beograd - Dorćol. Trosoban, dvostrano orijentisan i svetao stan sa pogledom na dvorište i ulicu. Ima dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, dve spavaće sobe, veliku zastakljenu lođu, kupatilo, ostavu. Stan ima i drugu ostavu na spratu do ulaznih vrata. Odlična struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u novogradnji sa pogledom ka ulici Vojvode Stepe, orijentisan ka jugozapadu. Komforan stan sa izuzetnim pogledom. Kompleks ima sopstveni spa centar sa bazenom i teretanom, kao i privatno dvorište. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, prostrane master....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>