• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 kablovska što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan beograd 100 m2 kablovska što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 kablovska što veći

  • Za upit "stan beograd 100 m2 kablovska što veći" pronađeno 228 nekretnina - prosečna cena 3.034 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 299.000 €, 101,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Ade Ciganlije, u parkovskom okruženju ulice Mladena Mitrića, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na šestom spratu u zgradi od fasadne cigle koja je uredna, održavana i okružena sa dosta parking prostora. Infrastruktura je kompletna, u blizini su vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 275.000 €, 101,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN NA IZUZETNO TRAŽENOJ LOKACIJI! Cena: 275000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Žarkovo, Trgovačka. Površina: 101m2 Struktura: troiposoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - trpezarije - kuhinje - tri spavaće sobe - toaleta - kupatila - terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 303.000 €, 101,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma svetao, nov stan na odličnoj lokaciji u novoizgrađenom objektu. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu. Ceo objekat je pod video-nadzorom, interfonom i ograđenim dvorištem. Stan je trostrano orijentisan sa odličnim pogledom kako sa prozora, tako i sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 101,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan površine 101m2 u mirnoj ulici nedaleko od Vukovog spomenika. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi koja je useljena 2003. godine. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom, odvojenog spavaćeg bloka sa tri sobe,hodnika sa ugrađenim plakarima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Svetao i moderan dvoiposoban stan na Vračaru Ovaj izuzetan dvoiposoban stan, smešten na 3. spratu novogradnje, nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Stan sadrži otvoreni dnevni boravak sa modernom, kompaktnom kuhinjom i trpezarijskim delom, sa direktnim izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude multifunkcionalan, lep, namešten, prostran, lako deljiv na 2 celine, troiposoban stan na petom spratu kvalitetne zgrade u centru Žarkova. Stan je multinamenski-deo stana se može pretvoriti u poslovni prostor, advokatsku kancelariju i slično, a drugi deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, uknjižen četvorosoban stan od 101m2, sa dve lođe koje nisu u kvadraturi pa ima 110m2.Na petom spratu od šest u dobro održavanoj zgradi iz 2003. Godine, sa liftom i interfonom.Centralno grejanje, parket, dobra drvena stolarija. Dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, Na upit, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN LUKSUZAN STAN NA BANOVOM BRDU NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 340.000 € Lokacija: Beograd, Banovo brdo, ul. Požeška, sprat 4/5 Površina: 101 m2. Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom; - 2 spavaće sobe; - Terase; - Lođe;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 100,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugradjeni su najkvalitetniji materijali.Keramika italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 299.900 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića; 101m2, 4.0, 5./7, cg, klima, lift, interfon, internet, podrum; Autentičan, dvostran, četvorosoban stan, perfektno renoviran 2020.godine, u urednoj zgradi koja se nalazi neposredno uz Košutnjak; Ulazni prostor, prostran dnevno-trpezarijski....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
03.04.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Krunska prelep luksuzan stan 100 m2 sa parking mestomIzuzetan četvorosoban luksuzan stan nalazi se u Krunskoj ulici, jednoj od najlepših i najreprezentativnijih ulica u Beogradu, u samom centru Vračara. U neposrednoj blizini su Tašmajdanski park, Narodna skupština, brojne ambasade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo renoviran opermljen stan u strogom centru grada u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Trga Republike, Terazija i Knez Mihailove. Veoma funkcionalan, svetao, okrenut dvorištu te nije izložen buci. Po strukturi četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 630.000 €, 100,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Vracar , Krunska , vrhunska lokacija , autentican , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , merena kvadratura 100m2 ( uknjizen opisno , bez kvadrature ) , 2 / 3 , bez lifta , cg - podno grejanje , uredna , lepo odrzavana dvorisna zgrada , gradnja 1928.godine ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan luksuzan dupleks. Prodaje se nov,neuseljen dupleks na odlicnoj lokaciji u mirnom kraju. Mala porodična zgrada sa samo tri stana,grejanje na gas,4 inventer klime,garaza samo za ovaj stan. Garaža 23m2-cena 25000e. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Bulevar, Vračar – Trosoban stan 100m², retka prilika, 195.000€ Lokacija: Vračar, Južni Bulevar Površina: 100 m² Struktura: Trosoban stan (potkrovlje) Cena: 195.000 € (1.950 €/m² – skoro duplo manje od prosečne cene u kraju!) Ključne prednosti Vračar – prestižna lokacija, prosek....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – TERAZIJE, KOLARČEVA ULICA, 100m² Izdaje se komforan i potpuno opremljen četvorosoban stan površine 100m², na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda – Kolarčeva ulica, Terazije. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U zgradi vrhunske stare gradnje, izuzetno održavanoj, nalazi se ovaj odličan, funkcionalan četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 100m2, a poseduje i dodatnih 2m2 za lođu, a sama činjenica da je vlasnik stana prvi i jedini vlasnik ove nekretnine, govori u prilog kvaliteta stana i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400.000 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan bez skrivenih mana na najpoželjnijoj lokaciji u centru Beograda. Mogucnost da se naprave dva stana. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 458.000 €, 100,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,5 Savski venac , Senjak , Simiceva , rezidencijalna zona , 100m2 merena kvadratura , 85m2 uknjizena kvadratura , 1 / 3 , cg / gas , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan , Alu stolarija , parket Hrast 1. klase , sanitarije Geberit , Hans - Grohe , Italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića. Na prodaju 4.0 stan površine 100m², na 12. spratu zgrade sa dva lifta i videonadzorom, u mirnom delu Novog Beograda – Vojne zgrade, preko puta Studentskog grada. Opis stana: 3 spavaće sobe Dnevna soba sa trpezarijom Odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u blizini Slavije i hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Povrsine je 100 m2 i sastoji se od jedne centralne prostorije sa odvojenom kuhinjom i 4 potpuno odvojene sobe, sto ga cini idealnim kako za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 405.000 €, 100,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondominijum Newport je smešten u samom centru Novog Beograda, na lokaciji koja poslednjih godina beleži najbržu stopu razvoja. Newport će svojim budućim stanarima pružiti dom u blizini svih potrebnih sadržaja za ispunjen život, uz brzu realizaciju svakodnevnih porodičnih obaveza.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 285.000 €, 100,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa dupleks stanovima, prodaje se ovaj izuzetno lep, komforan i veoma funkcionalan stan. Stan je dvoetažni ( prizemlje + prvi sprat) ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.900 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Dorćola, na uglu Gospodar Jovanove i Kneginje Ljubice, nalazi se unikatan, moderan, luksuzan, prostran trosoban stan, dizajnerski namešten. Stan se sastoji od prostranog hodnika sa puno ormara i prirodnom svetlošću, kuhinje i dnevne sobe, velike svetle tepezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u epicentru Beograda , Trg Repoblike , Kolarceva ulica.Dnevna soba , dve spavace sobe, jedna radna soba , dva kupatila, okrenut prema dvoristu, bez buke, veoma svetao, centralno grejanje, peti sprat, lift, klima, namesten.100m2 Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten stan (100m2) u prizemlju kuće kod Palilulske pijace, Đušina ulica , sa prelepom baštom i parking mestom. Dvosoban , mogući kućni ljubimci. Iako se kuća nalazi u centru mirno je i tiho. Stan ima podno grejanje, đakuzi i inverter klimu. Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Jurija Gagarina (RETKO U PONUDI !) Sprat: 3 Spratnost: 10 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 3.0, 99m2 (terasa 15m2), 3/10, podno grejanje, lift. Komforan, namešten, moderan i funkcionalan trosoban stan u novom kompleksu Sakura Park. Stan je izvorno bio četvorosoban, taj raspored je moguće vratiti uz minimalne radove. Sakura park je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 99,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prostran, trosoban stan u ul. Visokog Stevana. Blizina škole, obdaništa, gradskog prevoza kao i Beogradskog zoološkog vrta i Dunavskog keja. Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, ostava i terasa. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 285.000 €, 99,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji, na samo par minuta od Botaničke bašte. Oko zgrade ne zonirana parking mesta. Izuzetno funkcionalan, adaptibilan, komforan, svetao, dvostran. Odličnog rasporeda prostorija: - hodinik - gostinski toalet - ostava - trpezarija - kuhinja - dnevna soba - spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 288.000 €, 99,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte, Lidl-a i osnovne škole, a na desetak minuta od Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na devetom spratu zgrade sa dva lifta, uredne i održavane. U blizini su i ostale znamenitosti starog grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 99,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vidikovački Venac. Uknjižen, moderan, udoban i prozračan stambeni prostor, koji se nalazi u prirodnom okruženju na najboljoj lokaciji Vidikovca. Retko u ponudi! 4,0 stan, uknjižen je na 99 m2 ( realni korisni prostor oko 155m2) Ovaj funkcionalni stan, nudi u donjoj etaži prostran....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 229)

<< <1 2 3 4 5 6> >>