• GoHome Professional
stan beograd 100 m2 što veći interfon dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan beograd 100 m2 što veći interfon dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan beograd 100 m2 što veći interfon dve lođe

  • Za upit "stan beograd 100 m2 što veći interfon dve lođe" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 3.713 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3.0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran i sređen stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom na Vračaru, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Zgrada ima video nadzor i interfon.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4. 0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 395.000 €
01.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3. 0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan beograd 100 m2 što veći interfon dve lođe'
235.000 €
505.000 €
245.000 €
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 101,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, uknjižen četvorosoban stan od 101m2, sa dve lođe koje nisu u kvadraturi pa ima 110m2.Na petom spratu od šest u dobro održavanoj zgradi iz 2003. Godine, sa liftom i interfonom.Centralno grejanje, parket, dobra drvena stolarija. Dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4. 0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, u mirnoj ulici, odlično pozicioniran u odnosu na važne infrastrukturne i kulturne objekte u neposrednoj okolini (dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 293.636 €, 97,94 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>