• GoHome Professional
solis-nekretnine porasla cena uknjižen najnovije š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine porasla cena uknjižen najnovije š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine porasla cena uknjižen najnovije što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine porasla cena uknjižen najnovije što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 350.000 € na 395.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 395.000 €, 79,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 350.000 €
22.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URAČUNATA KLASIČNA GARAŽA IZDVOJENA KAO ZASEBNO GARAŽNO MESTO. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 64.000 € na 68.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.000 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 64.000 €
22.05.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite kofere i uživajte! Prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, udobna spavaća soba i funkcionalno kupatilo čine ovaj stan savršenim za svakodnevni....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 90.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2024 - 240.000 €
26.04.2024 - 65.000 €
31.01.2025 - 61.000 €
20.03.2026 - 85.000 €
22.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 115.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 120.000 €
30.03.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten u suterenu salonske zgrade, u samom centru grada, u ulici Žorža Klemansoa. Stan je izuzetno dobro pozicioniran i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinjskog dela, kupatila, kao i izdvojene....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 120.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 191.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 200.000 €, 44,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 191.000 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120831, V/V, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, stambena zgrada. Светао и стилски стан у потпуно обновљеној предратној згради, која се налази у Скадарлији – боемском делу Старог града. Стан се налази у згради из предратног....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 245.000 € na 255.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, trosoban salonac – uknjižen na 71m² (mereno 83m²), plus terasa, što ukupno iznosi oko 100m2 merene površine, što u ovoj zoni imaju samo najređi stanovi. U autentičnoj predratnoj zgradi u okviru Kopitareve gradine, pozicioniran na poslednjem, četvrtom spratu (bez lifta),....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 240.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje se sastoji od 2 spavace sobe, dnevne sobe, galerije, kuhinje, hodnika, kupatila, terase. Svetao. Za sredjivanje. Nalazi se na IV spratu prelepo....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 296.400 €
22.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen na 70 m2, podrum, zgrada iz 1980. godine. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavace sobe, kupatila i 2 terase.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 350.000 € na 395.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 395.000 €, 79,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350.000 €
22.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA KLASICNA GARAZA IZDVOJENA KAO ZASEBNO GARAZNO MESTO. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena uknjižen najnovije što jeftiniji (25)
  • solis-nekretnine porasla cena uknjižen što jeftiniji (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>