• GoHome Professional
solis-nekretnine porasla cena uknjižen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine porasla cena uknjižen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine porasla cena uknjižen što veći

  • Za upit "solis-nekretnine porasla cena uknjižen što veći" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • podrum
    • parking
    • useljiv
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 365.000 € na 385.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 385.000 €, 134,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 365.000 €
10.03.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051136, GRBAVICA, LUX ČETVOROSOBAN STAN, 134 m2 Izuzetna nekretnina zaslužuje izuzetnu pažnju, oglašavamo prodaju četvorosobnog LUX stana na najtraženijoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Veći deo stana (100 m2) nalazi se na donjoj etaži i čine ga prostrana....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 230.000 €, 96,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 200.000 €
28.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1045956, NOVI SAD, PODBARA, 96 m2, TROSOBAN. Oglašavamo prodaju, retkog na tržištu, salonskog, dvorišnog stana na visoko frenkvetnoj lokaciji. Uknjižen 1/1. Sastoji se od hodnika, dve manje spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, odvojeno kupatilo sa....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 170.000 € na 230.000 € dana 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2024 - 200.000 €
01.10.2024 - 180.000 €
10.01.2026 - 170.000 €
21.02.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048458…STAN NA KEJU, NOVI SAD, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, OPEN SPACE CONCEPT, 90m2, DVOSOBAN STAN… Postoji taj neki romantični prizvuk u skoro svakoj priči o potkrovljima, i da ne preterujemo, potkrovlja mogu izgledati beskrajno šarmantno i lepo. Ovo potkrovlje ima još jednu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 128.000 € na 131.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 131.000 €, 45,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 128.000 €
07.04.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053996, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN, 45M2, SPRAT 3/4 U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Grbavici. Odličan, funkcionalan i svetao. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetna. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima, montirana je nova kuhinja sa BOSCH tehnikom.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 110.000 € na 112.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 112.000 €, 37,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 110.000 €
07.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053950, JEDNOIPOSOBAN, NOVO NASELJE, 37 M2 . Na prodaju stan površine 37 m2 , smešten u visokom prizemlju stambene zgrade u mirnom delu Novog Sada, na Novom naselju. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, odvojene kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i terase . Raspored....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>