• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 zadnjih 7 dana što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 zadnjih 7 dana što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 zadnjih 7 dana što skuplji

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 zadnjih 7 dana što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.125 €, 62,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takoe može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takodje može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 10 Spratnost: 17 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 50,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan od 58 kvadrata, smešten u samom srcu Beograda, u Hilandarskoj ulici. Stan je dvoiposoban, na četvrtom spratu, odmah useljiv i uknjižen. Etažno grejanje, sa Valiant pumpom, postavljeno je kroz pod i radijatore. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 310.000 €, 50,00 m2 cca 6200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan od 50 m² sa magacinom od 190 m² – Zvezdara Na prodaju stan površine 50 m² zajedno sa magacinom od 190 m², koji se nalaze jedan pored drugog i prodaju se isključivo u paketu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u mirnom delu sa brzom vezom ka centru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u Beogradu na vodi, u zgradi BW Kings Residence koja je u procesu izgradnje. BW King Residence je zgrada od 15 spratova sa 233 stambene jedince projektovane tako da zadovoljavaju sve kriterijume ekskluzive i udobnosti. Zgrada poseduje elegantan lobi sa recepcijom i obezbeđenjem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 zadnjih 7 dana što skuplji (1289)
  • solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji (888)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>