Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena što manji" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 4.000 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 75.000 € na 72.000 €
dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 75.000 €
05.05.2026 - 72.000 €
25.04.2026.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1054574.. CENTAR, GARSONJERA 18M2 U strogom centru Novog Sada, prekoputa pozorišta prodajemo odličan, sređen i odmah useljiv stan. Garsonjera je uvek bila pod sigurnim zakupom, tako da je sigurna prilika za investiranje. Dokumentacija je uredna, uknjiženo 1/1 na vlasnika, a....