• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 parking do 270000 eura u - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 parking do 270000 eura u - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 parking do 270000 eura useljiv

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 parking do 270000 eura useljiv" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.505 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 162.000 €, 54,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054435, STANICA, DVOIPOSOBAN STAN, 54M2 U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 54m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u ulici Save Kovačevića. Stan se nalazi na jednoj od traženijih lokacija, sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini – prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053371…NOVI SAD, GRBAVICA, 44M2 Prodaje se potpuno namešten i odmah useljiv 1.5 soban stan. Stan je na 1. spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, podrumom, ima dvorište sa parking mestima za stanare sa rampom. Izuzetna lokacija, na 5 minuta od Kliničkog centra i Medicinskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.950 €, 47,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054592…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, CARA DUŠANA, ADAMOVIĆEVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA PO ODLIČNOJ CENI, 47m2…KOMPLETNO RENOVIRAN, UKNJIŽEN I USELJIV STAN…KLJUČ OD NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU … Cara Dušana, deo Cara Dušana koji je bliži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 112.100 €, 59,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054391…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, TROSOBAN STAN U IZGRADNJI, USKORO USELJIV, KVALITETNI STANOVI…59m2…TROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM UKLJUČENIM U CENU, IZRAŽENA CENA JE SA PDV-om… .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.900 €, 44,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053727 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad, dvosoban PRODAJA USKORO USELJIVOG DVOSOBNOG STANA 44m2 **************************************************************************** Iz ponude izdvajamo odličan dvosoban uskoro useljiv stan od 44m2. Renomiran investitor, dokazan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 74.000 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" arial",sans-serif;color:black;mso-themecolor:text1"="">ŠIFRA: 1053235 NOVI SAD, NOVO NASELJE-BISTRICA, JEDNOSOBAN STAN,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051524 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"=""> .. KLISA, JEDNOIPOSOBAN, 35 M2 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"="">Prodaje se nov svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 32,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053781 ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32M2 <span style="font-family: " arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">Na prodaju 1.5 stan na Adicama – odmah useljiv, namešten, sa parking mestom U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053498 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. GARSONJERA. 17m2. Prodaje se garsonjera od 17 m² sa galerijom – Nova Detelinara Na prodaju je funkcionalna i lepo organizovana garsonjera površine 17 m², sa dodatnom galerijom koja pruža dodatni prostor i čini stan znatno praktičnijim. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span style="font-size:12.0pt; line-height:115%;font-family:" arial",sans-serif"=""> ŠIFRA: 1054689, SAJAM, JEDNOSOBAN STAN, 19M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:=""....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>