• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 pala cena Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 pala cena Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 270.000 € na 263.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 263.400 €, 60,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 270.000 €
20.05.2026 - 263.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i moderan stan u luksuznom kompleksu Airport Garden, u novoj zgradi završenoj krajem 2025. godine. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 10 spratova i pruža odličan osećaj komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Zgrada poseduje čak 4 lifta, recepciju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 182.300 € na 173.040 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 173.040 €, 60,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 182.300 €
20.05.2026 - 173.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan trosoban stan u mirnoj ulici kod Bulevara patrijarha Pavla – kompletno namešten, parking/garaža opcija---Agencijska šifra 1007987.Prodaje se moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na početku mirne sporedne ulice, uvučen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.900 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 245.000 €
23.03.2026 - 238.000 €
17.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan koji ima ono što kupci najviše traže: svetlost, mir i odličnu lokaciju. Na prodaju stan u Bloku 70A, u neposrednoj blizini reke Save, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Jugo-zapadna orijentacija donosi obilje sunčeve svetlosti tokom celog popodneva, dok velika terasa gleda....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 270.000 € na 263.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 263.400 €, 60,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 273.000 €
15.05.2026 - 270.000 €
20.05.2026 - 263.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno kvalitetan i funkcionalan stan u modernom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu, površine 60m², sa mogućnošću kupovine garažnog mesta. Smešten na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom, ovaj stan predstavlja odličan izbor kako za udoban život, tako i za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 229.900 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 240.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u blizini TC Zira. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje, odličnog kvaliteta. Po strukturi dvoiposoban, održavan sa niskim režijskim troškovima. Lokacija veoma dobro povezana gradskim prevozom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 210.000 € na 204.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.000 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 217.000 €
30.03.2026 - 210.000 €
18.05.2026 - 204.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi sa malim brojem stanova. Prostorije: ulazni deo, kupatilo, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, a na galeriji je spavaći prostor. Grejanje u stanu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 210.000 € na 204.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 204.000 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 217.000 €
30.03.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 204.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. Sastoji se od ulaznog dela, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila I galerija visine 1.70m uz mogućnost rekonstrukcije krova I podizanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 pala cena zadnjih 7 dana (316)
  • solis-nekretnine do 60 m2 pala cena (94)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>