• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura pala cena klima Najnovije

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura pala cena klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 197.000 € na 180.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 200.000 €
21.02.2026 - 199.000 €
26.02.2026 - 197.000 €
09.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053784…GRBAVICA,DVOSOBAN,61M2…., Prodajemo komforan dvosoban stan. Komplet opremljen, klimatizovan. Veća dnevna soba, kuhinja izdvojena.Iz kuhinje pogodna ostava. Ulaz u spavaću sobu iz manjeg hodnika.Veća terasa sa lepim pogledom prema Fruškoj Gori. .Prednost lokacije zbog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 181.830 € na 175.560 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.560 €, 57,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 181.830 €
12.05.2026 - 175.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054307, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 57m2 <span style="font-size:12.0pt; font-family:" calibri="" light",sans-serif;mso-ascii-theme-font:major-latin;="" mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-hansi-theme-font:major-latin;="" mso-bidi-theme-font:major-latin;color:#46515c"="">....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 178.640 € na 172.480 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.480 €, 56,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 178.640 €
12.05.2026 - 172.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054310, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 56m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.740 € na 141.680 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 141.680 €, 46,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 146.740 €
12.05.2026 - 141.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054309, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 46m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 137.170 € na 132.440 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 132.440 €, 43,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 137.170 €
12.05.2026 - 132.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054312, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.02.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053911, PRODAJA NEKRETNINA - NOVI SAD, STARI GRAD - CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN 50 m² Kao i dosad, mi Vam uvek nudimo NAJBOLJE I NAJATRAKTIVNIJE nekretnine. I ovog puta u našoj ponudi šarmantan, skockan i upakovan dvoiposoban duplex stan na prestižnoj lokaciji u Novom Sadu.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura pala cena klima (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>