• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura Najnovije pala cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 330.000 € na 315.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 315.000 €, 54,00 m2 cca 5830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 330.000 € na 315.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.000 €, 54,00 m2 cca 5830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 276.888 € na 271.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 271.600 €, 56,00 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 283.600 €
03.04.2026 - 276.888 €
22.05.2026 - 271.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 244.000 € na 224.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 244.000 €
22.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan se nalazi u kvalitetno održavanoj zgradi sa video nadzorom i interfonom, okruženoj zelenilom, parkovima i kompletnim sadržajem....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 225.000 € na 219.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 219.000 €, 46,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 225.000 €
22.05.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo stan u samom srcu Vračara, u Mutapovoj ulici, u delu bližem Kalenić pijaci. Stan se nalazi na prvom spratu predratne zgrade sa ukupno četiri sprata i dvorišno je orijentisan, što mu obezbeđuje mir i tišinu, uprkos izuzetnoj centralnoj lokaciji. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 219.000 € na 213.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 213.000 €, 61,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 219.000 €
22.05.2026 - 213.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2. 5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 219.000 € na 213.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 219.000 €
22.05.2026 - 213.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Zemunska Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 217.000 €
27.02.2026 - 212.000 €
03.04.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2. 0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi sa malim brojem stanova. Prostorije: ulazni deo, kupatilo, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, a na galeriji je spavaći prostor. Grejanje u stanu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 204.900 € na 199.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 199.900 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 204.900 €
22.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ušuškan u zelenilu i tišini, između dva parkića, ovaj stan predstavlja savršen spoj lokacije i komfora. Na 60 m² pažljivo renoviranog prostora, urađeno je sve što je važno za bezbrižan život – kompletno nove vodovodne i elektro instalacije, kao i hidroizolacija, što garantuje dugoročnu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
29.04.2026 - 207.000 €
22.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4 lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Kvalitetan i funkcionalan dvosoban stan, u soliteru na uglu Bulevara....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 do 370000 eura najnovije pala cena (194)
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 370000 eura pala cena (93)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>