• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 280000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 280000 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 280000 eura što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 280000 eura što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 215.000 €, 66,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054146…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, KEK, TROSOBAN STAN NA KEJU, MAKSIMA GORKOG, IDEALAN STAN ZA KANCELARIJU ILI POSLOVNI PROSTOR, 66m2… Klasik trosoban stan na Keju Maksima Gorkog.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053507, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN, 66M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnoj i urednoj ulici Ilije Birčaninа, nudimo na prodaju kvalitetan dvoiposoban stan površine 66 m2 , smešten u novijoj, izuzetno kvalitetnoj zgradi. Stan je dvorišno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054641, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 203.280 € na 196.020 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 196.020 €
07.05.2026 - 203.280 €
12.05.2026 - 196.020 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054356, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054616, TELEP-JUŽNI, ČETVOROSOBAN STAN, 158m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054756 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, LIMAN 3, DVOIPOSOBAN 66 m² Predstavljamo prodaju stana koji se ne propušta – retka prilika LIMAN 3, u Balzakovoj ulici, dvoiposoban od 66 m² , smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženih ulica. ODLIČAN RASPORED - Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053546, NOVI SAD, PODBARA, STAN, 66m2. NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 178.000 €, 66,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053059 , NOVI SAD , PODBARA , TROSOBAN, 66M2 ,… P redstavljam vam funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u ulici Marka Miljanova, u neposrednoj blizini su osnovna škola, Kej, brojna igrališta, kao i sav ostali sadržaj potreban za ugodan život jedne porodice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 262.760 €, 65,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054266 Socijalno, trosoban, 65m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054473 NOVI SAD, SAJAM KOMPLEKS, TROSOBAN STAN 65m2… Oglašavamo prodaju LUX TROSOBNOG stana u poznatom stambenom kompleksu kod Novosadskog sajma sa svim sadržajima za urbano stanovanje na dohvat ruke. Stan je veoma funkcionalan u ovoj kvadraturi pa se tako iz hodnika ide se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine do 60 m2 do 280000 eura što veći (861)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>