• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zvezdara-Cvetkova pijaca 3.5, 63m(uknjižen na 47m), vpr/3, EG, KATV, internet, interfon, parking Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, tri spavaće sobe, kupatilo i lođa. Komforan, funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Pre godinu dana u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Stan poseduje tri spavaće sobe, lodju, kupatilo, kuhinju i prostran dnevni boravak sa trpezarijom koji pruža osećaj komfora i topline. Odlično organizovan prostor, i idealan za porodični život, a može se lako prilagoditi porodičnim....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 70.000 €, 26,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Ako želite da pobegnete od gradske buke i gradske gužve i uživate u potpunom miru i cvrkutu ptica, u prilici smo da vam ponudimo tako nešto u srcu Šumadije u selu Brezovac, na svega 9 km od Aranđelovca, 15 km od Rudnika, 7-8 km od Topole i 65 km od Beograda. Seosko domaćinstvo u selu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan površine 65 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji u modernom kompleksu u izgradnji. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog prepodneva.Osnovne karakteristike stana: Površina: 65 m² Struktura: Dvoiposoban Spratnost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Kamenogorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Olimp, Kamenogorska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 136.990 €, 51,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i funkcionalno organizovan dvosoban stan površine 51 m² na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i prijatan boravak bez buke sa ulice. Raspored je izuzetno praktičan, iz hodnika....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U centru Zlatibora u luksnuznom kompleksu Kalman Zlatibor centar, prodaje se namešten jednoiposobni apartman, koji vlasnik u dogovoru sa recepcijom Kalmana može izdavati u vreme kada ne boravi u njemu. Apartman vam omogućava da uživate u svim sadržajima koje Zlatibor nudi, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan površine 40m2 u jednom od najtraženijih delova Novog naselja. Stan se nalazi na prvom spratu održavane zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što garantuje mir, tišinu i potpunu privatnost. Izuzetno funkcionalan raspored, maksimalno iskorišćen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana (973)
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 2700 eura/m2 (616)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>