• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 4.sprat zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 4.sprat zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 4.sprat zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 4.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 125.900 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan uknjižen 56m2 (poda 64m2 zbog kosina) sa ostavom na istom spratu od 2m2. Stan se nalazi u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu, sa granitnim stepeništem, kovanom ogradom i sigurnosnim vratima visokog kvaliteta, na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Odmah pored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takodje može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, Centar, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Toplo preporučujemo prijatan, komforan, svetao, dvoiposoban stan, korisne površine 59 m2 + terasa + lodja na 4. spratu dobro održavane zgrade od 9 spratova, u centru Šapca. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije; komforno kupatilo, dnevnu sobu sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran trosoban stan uknjižen na 58m2. Odličan stan, potpuno zdrav i svetao. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve komforne spavaće sobe. Stan se nalazi na četvrtom spratu četvorospratnice. Iznad stana urađena je hidroizolacija i termoizolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.0, 54m2, IV/V, grejanje na gas, terasa, lift. U centralnom delu naselja Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini Shop&Go, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na 4. spratu (iznad je tavanski prostor, nema stanara iznad). Dnevna soba sa diskretnom pregradom koja....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takoe može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 4.sprat zadnjih 7 dana (47)
  • solis-nekretnine do 60 m2 4.sprat (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>