• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat zadnjih 14 dana do 2900 eura/m2 pala cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat zadnjih 14 dana do 2900 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 117.500 € na 113.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.000 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
12.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U novijoj zgradi, na drugom spratu, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom, osvetljen. Nisu potrebna nikakva ulaganja. Odvojena spavaća soba, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. U blizini Mirijevskog bulevara. Odlična mikrolokacija. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 117.500 € na 113.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.000 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €
20.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 115.000 € na 113.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €
20.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i tihom delu Mirijeva, u ulici Ladne vode, nalazi se ovaj nov, svetao, dvostran dvosoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život. Saobraćajna povezanost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.000 € na 132.600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 132.600 €, 48,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 132.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljana Miljanića, 2/3, gas, uknjižen-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Miljana Miljanića, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice, veoma....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 160.000 €
17.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan ukupne površine 62 m² u ulici Vojvode Micka Krstića. Stan se nalazi na drugom spratu manje, kvalitetno građene zgrade (Komgrap). Klasičan 2.0 stan, komforan sa obiljem dnevne svetlosti. Od prostorija poseduje: ulazni hodnik,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 60.000 € na 45.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokal na drugom spratu TC Piramida. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 104.500 € na 98.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.000 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €
18.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 2.sprat zadnjih 14 dana do 2900 eura/m2 pala cena (33)
  • solis-nekretnine 2.sprat zadnjih 14 dana do 2900 eura/m2 pala cena (1)
  • solis-nekretnine do 60 m2 zadnjih 14 dana do 2900 eura/m2 pala cena (30)
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat zadnjih 14 dana do 2900 eura/m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com