• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 3000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 3000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 3000 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 3000 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje: Zidovi od bloka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.300 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju kompletno renovirana garsonjera na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Bulevar Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini doma zdravlja. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što budućim vlasnicima pruža mir i tišinu, daleko....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 68.000 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera površine 22 m², a po arhitektonskom elaboratu 23,6 m², na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila. Stan je svetao, funkcionalan i prodaje se namešten. Grejanje je na TA peć. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.500 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 29m² sa dodatnom natkrivenom terasom od 2 m². Stan se nalazi na drugom spratu i pažljivo je opremljen kvalitetnim nameštajem rađenim po meri, kako bi svaki deo prostora bio maksimalno funkcionalan i udoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.055 €, 40,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se NOV dvosoban stan na početku Telepa - novogradnja Ulica Heroja Pinkija, 40m2, 122.055e grejanje gas, veoma niski troškovi 2.sprat može stambeni kredit pozovite ili pišite na broj 069 5888 200 !! Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 40 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: starogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Novom naselju, ulica Radomira Raše Radujkova, površine 60m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve odvojene sobe, kupatila, hodnika, terase i ostave na terasi. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. U stanu protočna topla voda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 149.900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, NOVO NASELJE - ŠONSI, DVOIPOSOBAN STAN, 60 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na uvek interesantnoj lokaciji, u neposrednoj blizini crkve, nekoliko linija gradskog prevoza i svih bitnijih sadržaja. Kompletno je, kvalitetno renoviran i adaptiran. Nalazi se na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 2.sprat do 3000 eura/m2 zadnjih 7 dana (51)
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 3000 eura/m2 (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.