• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 2900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 2900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 2900 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 2900 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054756 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, LIMAN 3, DVOIPOSOBAN 66 m² Predstavljamo prodaju stana koji se ne propušta – retka prilika LIMAN 3, u Balzakovoj ulici, dvoiposoban od 66 m² , smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženih ulica. ODLIČAN RASPORED - Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 126.000 € na 125.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 43,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 126.000 €
14.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053643, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN , 43M2 Na prodaju dvosoban stan na Novoj Detelinari, u mirnoj i traženoj Cankarevoj ulici. Stan se odlikuje idealnim rasporedom prostorija, iz prostranog hodnika se ulazi u sve prostorije, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i komfor. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.800 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054069, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN, 53M2, SPRAT 2/4, LIFT U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novom naselju, odličan, funkcionalan i svetao, sa terasom. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od dobrog i pozanog ivestitora. Mirno i tiho,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.000 €, 45,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1049271. NOVI SAD, STARA DETELINARA, DVOSOBAN 45 m2 Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno tri sprata, na odličnoj lokaciji na Staroj Detelinari. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa dvostrukom orijentacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal"> ŠIFRA: 1052733. JEDNOIPOSOBAN, NOVO NASELJE, 36m2 <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal"> <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.000 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1051220 NOVI SAD NOVO NASELJE GARSONJERA 26M2 Prodajemo garsonjeru na drugom spratu, u manjoj zgradi. Garsonjera je u dobrom očuvanom stanju sa terasom Stan je lepog pravilnog oblika što slike I govore. U okruženju je sve što je neophodno za lep I kvalitetan život. KONTAKT:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054676 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN 49M2 Oglašavamo prodaju izuzetnog dvosobnog stana na Novoj Detelinari, u blizini Sajma i Detelinarske pijace. Na drugom spratu novije kvalitetne zgrade, nalazi se ovaj uknjižen stan sa odvojenom spavaćom sobom, perfektno održavan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.510 €, 31,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054342 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, JEDNOSOBAN STAN 31,30m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.500 €, 51,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053768, NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN LUX STAN, 54m2 Prodaje se kompletno renovirana nekretnina na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Dvoiposoban stan na Staroj Detelinari je moderno uređen, potpuno opremljen sa novim strujnim i vodovodnim instalacijama, novim pločicama i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 2900 eura/m2 (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?