• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura porasla cena što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura porasla cena što jeftiniji" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.437 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 87.000 € na 90.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 87.000 €
05.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052112. NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA 29 m2 Prodaje se garsonjera u centru grada, površine 29 m², na drugom spratu zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je dvorišno orijentisan, što ga čini mirnim i idealnim za stanovanje ili izdavanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 99.100 € na 102.000 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 53,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.11.2025 - 96.360 €
27.11.2025 - 99.100 €
26.02.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053266..Prodaja stanova Novi Sad, Adice, trosoban 53,09m2. Veoma lepa lokacija u blizini Dunava u mirnom okruženju na 5-6km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja od investitora sa dugom tradicijom i potpuno uredne dokumentacije. Stan je na idealnom drugom spratu,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 116.600 € na 124.900 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 124.900 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 116.600 €
14.05.2026 - 124.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053593Prodaja stanova Novi Sad, Adice, dvoiposoban, 53m. Odlična lokacija u mirnoj potpuno komunalno opremljenoj ulici u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Kvalitetna gradnja od pouzdanog investitora sa rokom završetka septembar 2026god. Zgrada sa malim brojem stanova....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 125.000 € na 130.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 125.000 €
28.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054743 NOVI SAD, ŽELEZNIČKA STANICA, PRODAJA STANA, DVOSOBAN 55 m² Izdvajamo iz naše ponude klasičan dvosoban stan na odličnoj lokaciji i odlične spratnosti. Stan je na drugom spratu zapadno orijentisan sa puno svetlosti. Poseduje predsoblje, kupatilo, trpezarijski deo, kuhinju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>