• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura do 2800 eura/m2 pala cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura do 2800 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 133.488 € na 126.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.000 €, 46,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 133.488 €
10.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46 m² Sprat: II sprat Stanje: Starija gradnja (kvalitetno renoviran) Grejanje: Gradsko Uknjiženje: Uknjižen Kupovina na kredit: Moguća Dodatne pogodnosti....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 131.000 € na 126.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.000 €, 46,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 134.350 €
04.02.2026 - 131.000 €
01.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj ulici, na lokaciji koja je mirna, tražena i prijatna za svakodnevni život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i kvalitetno građene zgrade,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 152.850 € na 144.610 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 144.610 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 152.850 €
27.03.2026 - 144.610 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Ulično orijentisan. Pozicioniran....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.000 € na 132.600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 132.600 €, 48,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 132.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljana Miljanića, 2/3, gas, uknjižen-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Miljana Miljanića, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice, veoma....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 117.500 € na 113.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.000 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
12.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U novijoj zgradi, na drugom spratu, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom, osvetljen. Nisu potrebna nikakva ulaganja. Odvojena spavaća soba, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. U blizini Mirijevskog bulevara. Odlična mikrolokacija. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 131.000 € na 126.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 131.000 €
01.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj ulici, na lokaciji koja je mirna, trazena i prijatna za svakodnevni zivot. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i kvalitetno gradjene zgrade,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 134.930 € na 129.780 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 46,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 134.930 €
27.04.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan se nalazi u mirnoj, dobro građenoj i uredno održavanoj zgradi, poznatoj po dobroj izolaciji i prijatnom životnom okruženju. Stan je dvorišno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 143.400 € na 140.400 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.400 €, 53,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 143.400 €
25.03.2026 - 140.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127813, II/V, lift, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Bulevaru Cara Lazara, drugi sprat sa liftom. Pogled na Frušku goru. U blizini su škola, obdanište, marketi, dom zdravlja i slično. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 117.500 € na 113.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.000 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €
20.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 115.000 € na 113.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €
20.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i tihom delu Mirijeva, u ulici Ladne vode, nalazi se ovaj nov, svetao, dvostran dvosoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život. Saobraćajna povezanost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 2.sprat do 220000 eura do 2800 eura/m2 pala cena (104)
  • solis-nekretnine 2.sprat do 220000 eura do 2800 eura/m2 pala cena (1)
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 220000 eura do 2800 eura/m2 pala cena (77)
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura pala cena (2)
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura do 2800 eura/m2 (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)