• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat što manji do 210 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat što manji do 210 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat što manji do 210000 eura Najnovije porasla cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat što manji do 210000 eura najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 105.400 € na 109.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €
22.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 147.057 € na 159.845 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.845 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 147.057 €
22.05.2026 - 159.845 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan površine 45.67 m², smešten na 2. spratu od 4 u modernoj zgradi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo. Stan je izuzetne strukture – odvojena spavaća soba i svetao dnevni boravak sa kuhinjom čine život funkcionalnim i udobnim.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 88.800 €
22.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
22.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi sprat. Odličan rapored upakovan u 61 m2. Dve spavaće sobe, prostrana dnevna soba, odvojena velika uhinja sa trpezarijm i špajzom, odvojeno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 2.sprat što manji do 210000 eura najnovije porasla cena (13)
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat što manji do 210000 eura porasla cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>