• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat uknjižen

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat uknjižen" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.927 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 205.000 € na 195.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2025 - 155.000 €
18.02.2025 - 165.200 €
17.04.2025 - 169.000 €
07.08.2025 - 172.000 €
30.09.2025 - 205.000 €
26.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1048899 NOVI SAD, LIMAN 2, DVOSOBAN STAN, 56 M2 Uknjižen, bez ulaganja komforan dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Veoma tražena lokacija u blizini Dunava i gradske plaže Štrand. Prvi sprat, lift, terasa, fizičke površine 56 m2. Cena sa nameštajem u stanu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.700 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053452…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, RUMENAČKA ULICA, 63m2… Predstavljam vam odličan, komforan, klasik dvosoban stan površine 63m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade odličnog kvaliteta. Akcenat na vrhunski raspored sledećih prsotorija:....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 122.500 € na 124.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.000 €, 38,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 122.500 €
07.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054462.. SOMBORSKI BULEVAR, DVOSOBAN STAN 38M2 U ponudi je nov, manji dvosoban stan idealnog rasporeda, u zgradi koja je useljena pre nekoliko meseci. Prvi sprat, odličan investiror, grejanje centralno sa kalorimetrima, pazilo se na svaki detalj zavrsnih radova - tarkett,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 30,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049300 NOVI SAD, ANTUNA URBANA, 30 m2, JEDNOSOBAN. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u ulici Antuna Urbana. Stan je pozicioniran na prvom spratu i sastoji se od hodnika, odvojene sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom i kupatila. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053620 Telep, GARSONJERA, 29 m², I sprat, ******Na prodaju uknjižena garsonjera na Telepu – idealna investicija ili prvi stan******* U ponudi je funkcionalna i svetla garsonjera na atraktivnoj lokaciji – Telep, smeštena na prvom spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen 1/1,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081281. NOVI SAD, CENTAR, POSLOVNI PROSTOR, 25m2. Oglašavamo prodaju poslovnog prostora pozicioniranog na prvom spratu tržnog centra.Vlasnička dokumentacija je uredna, poslovni prostor je uknjižen 1/1. Nalazi se u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni. Neposredna blizina....