Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat porasla cena" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 3.393 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 160.000 € na 190.000 €
dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
29.07.2025 - 170.000 €
27.11.2025 - 160.000 €
14.03.2026 - 190.000 €
08.07.2025.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA:1052367. DVOSOBAN STAN,TRG KOMENSKOG. NOVI SAD. 56M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Na prodaju je komforan dvosoban stan od 56 m² u mirnom i traženom delu Novog Sada – Trg Komenskog , idealna lokacija za one....