• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što veći Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što veći Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Stan za svaku preporuku, kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 277.000 €, 66,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov neuseljavan. EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 125.440 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na ulicu. Grejanje etažno na gas,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Jul 2026 . Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Prazan Spratnost Visoko prizemlje Grejanje Podno Stanje Standard.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 233.000 €, 59,21 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 1.sprat što veći zadnjih 7 dana (84)
  • solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što veći (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>