• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što manji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što manji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Stan za svaku preporuku, kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 45.000 €, 19,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, površine 19,28 kvm, na prvom spratu, sa grejanjem. Apartman je opremljen, kategorisan,renoviran. Sastoji se od predsoblja, sobe sa kupatilom i čajne kuhinjice. UKNJIŽEN cena: 45.000 eura .

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je površine 35m2. Vrlo je lepo upotrebljena kvadratura. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci – Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m², smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru – Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 59.000 €, 39,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar, Karađorđeva ulica, jednosoban stan, u starogradnji, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je orijentisan ka zadnjem, mirnijem delu, gde se nalazi i terasa na koju se može izaći iz obe prostorije. Parking ispred zgrade, lak ulaz sa glavne ulice. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Karaburma, OFK stadion – 1.5 stan 39 m² Na atraktivnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini OFK stadiona, prodaje se svetao i funkcionalan 1.5 stan površine 39 m². Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane stambene zgrade i odlikuje se veoma dobrim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.200 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno atraktivan stan smešten u mirnom i zelenilom okruženom naselju Zova na Zlatiboru. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji traže mir, prirodu i kvalitetan odmor, ali i odličnu priliku za turističko izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se trim staza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 141.839 €, 39,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan površine 38.86 m² u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti na prvom spratu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 1.sprat što manji zadnjih 7 dana (84)
  • solis-nekretnine do 60 m2 1.sprat što manji (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com