• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji do 340000 eu - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji do 340000 eu - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji do 340000 eura

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji do 340000 eura" pronađeno 760 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • lift
    • 3.sprat
    • renovirano
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 141.000 €, 42,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054597… PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, CENTAR RIBLJA PIJACA, JEDNOIPOSOBAN 42m2 … .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1053820: DVOSOBAN STAN U JUG BOGDANA, PODBARA, NOVI SAD U ponudi je kvalitetan dvosoban stan površine 47 m², smešten na trećem spratu zgrade novije gradnje 2017. godina sa liftom. Lokacija u ulici Jug Bogdana obezbeđuje izuzetnu povezanost – u neposrednoj blizini nalaze se kej, centar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.400 €, 53,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054302, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 53 m2. Odlična investicija! U ponudi dvosoban stan veličine 53 m2, pozicioniran na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan sadrži hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053817, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, DVOSOBAN, 54M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu je ovaj renoviran, kompletno opremljen, komforan dvosoban stan. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižena 1/1, može i kredit. Srećna kupovina! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1054098: Ekskluzivna ponuda – namešten dvosoban stan 45 m², Kraljev Park U ponudi je funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 45 m² u renomiranom stambenom kompleksu Kraljev Park. Nekretnina se odlikuje izuzetno dobrim rasporedom – iz centralnog hodnika pristupa se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050295 GRBAVICA , DVOIPOSOBAN STAN, 60M2 Prodaje se izvanredan dvoiposoban stan, dupleks na Grbavici. Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade sa liftom. Veoma lepo sredjen i odmah useljiv. Ukoliko ste zainteresovani za ovu nekretninu ili imate dodatnih pitanja, slobodno me....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053650, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, 55m2. NOVO U PONUDI! Mileve Marić.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 140.000 €, 38,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053739, NOVI SAD, SOCIJALNO, JEDNOIPOSOBAN STAN 38m², EKSKLUZIVNO Postoje stanovi koje gledate i postoje stanovi koji vas pozovu da ih kupite. Ovaj, na adresi Žitni trg 9, pripada ovoj drugoj kategoriji. Na 38 savršeno iskorišćenih kvadrata, krije se jednoiposoban stan koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052924.Prodaja nekretnina Novi Sad, Dimitrija Avramovića, dvosoban 50m2. Lokacija u zelenom okruženju sa koje je sve dostupno peške sa svim potrebnim gradskim sadržajima u blizini. Kvalitetne zgrade od fasadne cigle, dobro održavane sa puno parking mesta u okolini. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1048692 - Adice - nov trosoban stan u prizemlju zgrade sa samo četiri stana. Trosoban stan 64 m² Adice, Novi Sad Zamislite svoj idealni dom u mirnom, porodičnom naselju Novog Sada – i to u trosobnom stanu veličine 64 m² , smeštenom u novoj, kvalitetnoj zgradi u samom srcu Adica....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 145.000 €
05.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053356. NOVI SAD, NOVO NASELJE, TROSOBAN, 60M2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1054806: Dvosoban stan 42 m² – Bulevar Evrope, vrhunski raspored, namešten Na prodaju dvosoban stan površine 42 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar Evrope. Stan se izdvaja izuzetno funkcionalnim rasporedom. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, bez prolaznih delova,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054817, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 40m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan odličnog rasporeda, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Nekretnina je uredno održavana, sa dosta prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.645 €, 51,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052281. NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 50m2. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji, koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj i savremenoj izgradnji, kao i upotrebi proverenih materijala. Stan sadrži hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.590 €, 47,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054629, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 47m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.040 €, 51,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052280. NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 50m2. .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 139.000 €, 49,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054255, DVOSOBAN STAN 47m2, SREMSKA KAMENICA Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici. U ponudi su stanovi svih struktura. Jako pouzdan investitor, vrhunski materijali kao i oprema stanova čine ovu nekretninu vrednu vaše pažnje. Za kupce prve nekretnine je....

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 138.816 €, 58,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054536. PALIĆ, DVOSOBAN STAN 57,84 m2. Oglašavamo na prodaju dvosoban stan, pozicioniran na prvom spratu zgrade u izgradnji, proverenog i pouzdanog investitora. Prilikom gradnje korišteni su kvalitetni materijali, spoljna stolarija kao i keramika od vrhunskih materijala. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.600 €, 42,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054491, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 42m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.391 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053568, NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 54,7m2 Predstavljamo nov, komforan stan. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Tako da je ova povoljna nekretnina još pristupačnija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 137.700 €, 51,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048323 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN 51 m2 Predstavljamo Vam stan na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici sa dosta zelenila i parking mesta. Stan je u blizini Sajma, Bolnice, pijace, škola, vrtić, marketa,… Ima veliki dnevni boravak, odvojenu kuhinju, spavaću sobu, terasu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 145.100 € na 137.600 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 137.600 €, 50,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 154.100 €
20.09.2025 - 145.100 €
21.03.2026 - 137.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052621, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN, 50M2, POVRAT PDV-A Nudimo Vam nov, prelep dvosoban stan, modernog stila i dizajna. Kuhinja je u sklopu komfornog dnevnog boravka. Izlaz na terasu je takođe iz dnevnog boravka. Spavaća soba je prostrana i svetla. Grejanje je podno na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 137.600 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054419. NOVI SAD, Predstavljamo Vam ovaj izuzetno svetao i funkcionalan stan. Pozicioniran je na petom spratu .Stan se prodaje sa nameštajem, što ga čini idealnim kako za život tako i kao investicija za izdavanje.Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Kraj je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.620 €, 46,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054513, TELEP-SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 46m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 136.400 €, 53,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081286.. CENTAR, ULIČNI LOKAL, 53M2.. Vuka Karadžića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 136.000 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1052374. NOVI SAD, SALAJKA, DVOSOBAN 44 m2. Na prodaju stan, 44 m², Salajka – novija gradnja, terasa, dvorišno orijentisan Prodaje se dvosoban stan površine 44 m², smešten na trećem spratu zgrade novije gradnje (2022), u mirnom delu Salajke. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.000 €, 39,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.400 €, 54,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1053440, DVOIPOSOBAN STAN 53.5m2, MIŠELUK PREDTAVLJAMO Vam stan u izgradnji u luksuznom stambe no-poslovnom kompleksu smeštenom na odličnoj lokaciji – na samo 4 minuta vožnje od TC Promenada i u neposrednoj blizini Kovid bolnice. Objekat se gradi od prvoklasnih materijala vodećih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.000 €, 52,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054686, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, DVOSOBAN STAN, 52m2. Na jednoj od najtraženijih i najmodernijih lokacija u gradu – na Bulevaru Evrope, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvosoban stan smešten na trećem spratu novije, uredno održavane zgrade. Bulevar Evrope.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 41,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054808, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 41M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: "Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language: EN-US">Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 41m², smešten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053371…NOVI SAD, GRBAVICA, 44M2 Prodaje se potpuno namešten i odmah useljiv 1.5 soban stan. Stan je na 1. spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, podrumom, ima dvorište sa parking mestima za stanare sa rampom. Izuzetna lokacija, na 5 minuta od Kliničkog centra i Medicinskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054200 … PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN 36m2 Jaše Ignjatovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 135.000 €, 41,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050035…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, RADNIČKA ULICA, JEDNOSOBAN STAN, 41m2…KUPITE STAN U RADNIČKOJ ULICI IZNAD STANA SU ZAJEDNIČKE PROSTORIJE ZGRADE, NIJE POSLEDNJA ETAŽA Jedinstveno i retko u ponudi, jednosoban stan na jedinstvenoj lokaciji. Zakoračite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053574..Prodaja LUX stanova Novi Sad, Nova Detelinara, dvosoban 51m2 sa parking mestom. Vaš novi dom čeka na vas! U srcu jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, predstavljamo vam savremeni luksuzni stan u novoj zgradi. Ovaj prelepi stan se nalazi u potkrovlju i nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052518 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 48m2 Postoje stanovi koji su samo lepo uređeni — i postoje oni u kojima se odmah oseti energija života, topline i udobnosti. Ovaj stan na Novoj Detelinari pripada upravo toj drugoj priči. Odličnog rasporeda, svetao i veoma prijatan za boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081304, PRODAJA NEKRETNINA, NOVI SAD - STARI GRAD, CENTAR, LOKAL - POSLOVNI PROSTOR U samom centru Novog Sada u našoj ponudi višenamenski lokal sa rashladnom komorom. Objekat se nalazi u prizemlju i pruža razne mogućnosti za razvoj biznisa. Dve komotne prostorije, dva mokra....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 120.000 € na 135.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 120.000 €
19.03.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1053934 NOVI SAD, NOVO NASELJE , JEDNOIPOSOBAN STAN, 50 m² Iz ponude izdvajamo odličan jednoiposoban stan od 50 m² na lokaciji Novo Naselje - BISTRICA. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, dobar raspored stana. Spavaća soba je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054403, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, DVOSOBAN STAN 45 m2 Prodaje se funkcionalan, svetao i prostorno dobro organizovan dvosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Kvalitetno izgrađen stambeni objekat na odličnoj lokaciji, primamljive strukture i spatnosti.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 135.000 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 145.000 €
02.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054245…SAJMIŠTE, DVOSOBAN,54M2…., Na odličnoj lokaciji prodajemo komplet opremljen dvosoban stan.Dobro organizovan,lepog rasporeda. Kuhinja izdvojena. Više informacija uskoro. Pozovite za detaljnije informacije i razgledanje KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 739)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>