• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji do 330000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji do 330000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji do 330000 eura zadnjih 14 dana porasla cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji do 330000 eura zadnjih 14 dana porasla cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.718 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • polunamešten
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 164.300 € na 170.500 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 170.500 €, 62,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 164.300 €
14.05.2026 - 170.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052901…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, NEPOSREDNA BLIZINA BULEVARA PATRIJARHA PAVLA, TROSOBAN STAN, 62m2 …MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA...KLJČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU... Petefi Šandora.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 120.000 € na 130.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 120.000 €
12.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: …1049760 PRODAJA STANA NOVI SAD… NOVA DETELINARA, 47m­­2, DVOSOBAN Nudim vam fenomenalan stan na odličnoj lokaciji! Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, komforne spavaće sobe, veće terase i kupatila. Prodaje se polunamešten. Lokacija....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 116.600 € na 124.900 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 124.900 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 116.600 €
14.05.2026 - 124.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053593Prodaja stanova Novi Sad, Adice, dvoiposoban, 53m. Odlična lokacija u mirnoj potpuno komunalno opremljenoj ulici u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Kvalitetna gradnja od pouzdanog investitora sa rokom završetka septembar 2026god. Zgrada sa malim brojem stanova....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 99.000 € na 111.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 110.000 €
04.04.2026 - 111.000 €
21.04.2026 - 109.000 €
05.05.2026 - 106.000 €
09.05.2026 - 103.000 €
12.05.2026 - 99.000 €
14.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054274 Prodaja stanova, jednoiposobni 37m2 nekretnine Novi Sad . Iz ponude izdvajamo fantastičan neuseljavan stan od 37m2 sa odvojenom funkcionalnom sobom. Kao što vidite na slikama stan je prepun je dnevne svetlosti, kuhinja fizički odvojena, savršeno projektovan u datoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>