• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji do 2700 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji do 2700 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 120.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, u neposrednoj blizini zvezdarske šume, u ulici Jovanke Radaković, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na prizemlju novije zgrade iz 2012.godine....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 28.000 €, 36,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 31.000 €
22.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prelepo domaćinstvo površine 3,11 hektara, sve u jednom komadu, idealno za život u prirodi, poljoprivredu, stočarstvo ili razvoj seoskog turizma. Poslednja šansa da se dočepaš pravog kutka mira sa očaravajućim pogledom! Na imanju se nalazi: Vikendica od 30 m² – pogodna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.200 € na 34.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 34.100 €, 31,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 37.200 €
22.05.2026 - 34.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1100 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. Garsonjera, Paraćin | Prodaja · 31m² · 34.100€.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 60.000 € na 45.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lokal na drugom spratu TC Piramida. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Gandijeva.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 52.800 € na 48.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 48.000 €, 48,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 52.800 €
20.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1000 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 53.000 € na 49.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 63,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 53.000 €
17.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni stan od 63m2 sa pripadajućom garažom.Renovirane dve sobe, kuhinja i malo kupatilo. Stan ima dobru poziciju u blizini nove pijace u Zrenjaninu. Квартира во дворе площадью 63 м² с прилагаемым гаражом. Отремонтированы две комнаты, кухня и маленькая ванная. Квартира имеет хорошее....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 49.990 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 49.990 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 52.000 €
17.05.2026 - 49.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Kotež po strukturi jednosoban, ukupne površine 30 m2, odlična lokacija, kompletno renoviran. Iz otkupa. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 55.000 €
21.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća Nova Kolonija. Kuća je dvosobna sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinja i trpezarija su zajedno i kupatila. Površine 54m2 + pomoćna zgrada 13 m2, na placu površine 315 m2. Kolski ulaz. Struja monofazna - nove instalacije struje. Spoljna PVC stolarija. Renovirana....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – Dvosobna kuća površine 54m2 + pomoćna zgrada površine 13m2, na placu ukupne površine 3,15 ara, sa kolskim ulazom. Monofazna struja sa urađenim novim instalacijama. Zamenjena spoljna stolarija novom PVC stolarijom. Renovirana kuhinja. Ugradni elementi rađeni po meri se prodaju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 što jeftiniji do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena (204)
  • solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji do 2700 eura/m2 pala cena (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>