• GoHome Professional
solis-nekretnine do 340000 eura lift pala cena zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 340000 eura lift pala cena zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 340000 eura lift pala cena zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 340000 eura lift pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 341.500 €
17.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 310.000 € na 305.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 310.000 €
17.05.2026 - 305.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep i komforan trosoban stan u kvalitetnoj Komgrap starogradnji osmospratnice. Stan se nalazi na 5. spratu (lift), dvostrano orijentisan (SZ), funkcionalnog rasporeda i odlične iskorišćenosti prostora. Struktura: Prostrana dnevna soba Kuhinja sa trpezarijom Dve velike spavaće sobe....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 336.000 € na 304.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 304.000 €, 84,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 336.000 €
17.05.2026 - 304.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban stan u novogradnji u modernom kompleksu Airport Garden, u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 370.000 € na 340.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 370.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 350.000 € na 340.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €
20.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 348.000 € na 330.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2024 - 299.000 €
06.09.2024 - 298.900 €
09.07.2025 - 330.000 €
01.08.2025 - 350.000 €
03.10.2025 - 348.000 €
17.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

NOVO U PONUDI: STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od BELOG DVORA, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 83,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 330.000 € na 315.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.000 €, 54,00 m2 cca 5830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 325.000 € na 315.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €
20.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €
22.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 340000 eura lift pala cena zadnjih 7 dana (233)
  • solis-nekretnine do 340000 eura lift pala cena (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>