• GoHome Professional
solis-nekretnine do 330000 eura lift što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • solis-nekretnine do 330000 eura lift što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 330000 eura lift što manji

  • Za upit "solis-nekretnine do 330000 eura lift što manji" pronađeno 105 nekretnina - prosečna cena 2.689 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • useljiv
    • interfon
    • 4.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 235.570 €, 89,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053816 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 89m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 293.500 €, 93,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050775…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI O.Š. PETEFI ŠANDOR…PORODIČNA NEKRETNINA U URBANOJ VILI…92m2…ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U CENI… Kupite pravu porodičnu nekretnine na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 213.680 €, 93,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053810 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 93m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 219.730 €, 95,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053815 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 95m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 249.600 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054371, PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI - PETROVARADIN, ČETVOROSOBAN STAN, 95,99 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.000 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051349 NOVI SAD, PRODAJA STANA, SALAJKA, PARKING MESTO, ČETVOROSOBAN DUPLEX 96m2, NAMEŠTEN (VIDEO) Ekskluzivno posredovanje u prodaji odličnog duplex stana. Salajka kao odlična lokacija, nadomak centra grada, nudi dosta pogodnosti za porodičan život. U neposrednoj blizini škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.000 €, 97,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1051191 NOVI SAD, GRBAVICA, PETOSOBAN STAN, 97 M2 Iz ponude izdvajamo petosoban stan od 97 m2 na lokaciji Grbavica. Nekretnina je odličan, porodičan petosoban stan kompletno renovirana od poda do plafona. Sve ama baš sve je promenjeno u stanu : pod, prozor, vrata, sva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt"> <span style="font-size:12.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:black;mso-themecolor:text1; mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:SR-LATN-RS">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 320.320 €, 104,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050762…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, U NEPOSREDNOOJ BLIZINI O.Š. PETEFI ŠANDOR…PORODIČNA NEKRETNINA U URBANOJ VILI…94m2…ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U CENI… Kupite pravu porodičnu nekretnine na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 286.990 €, 104,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054151 NOVO NASELJE, ČETVOROSOBAN, 104,36m2 + DVE TERASE GRATIS, CENA SA PDV-OM, USELJIV ZA MESEC DANA!!! ****Ekskluzivan četvorosoban stan – lift direktno u stan, dve velike terase*** Stevana Hristića.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.880 € na 250.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 260.880 €
05.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054347 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN - PENTHAUS 104,35m2… <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 251.166 €, 109,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053572, NOVI SAD, TELEP, TROIPOSOBAN STAN, 108,7m2 Predstavljamo nov, komforan stan. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Tako da je ova povoljna nekretnina još pristupačnija. U mirnom delu grada, a dovoljno blizu za ugodno funkcionisanje. Iskoristite retku priliku....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 276.600 € na 230.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 111,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 276.600 €
25.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054346 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN - PENTHAUS 110,64m2… <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 324.800 €, 116,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054170 NOVI SAD, GRBAVICA, ČETVOROSOBAN STAN 116 m², GARAŽNA MESTA 18 m² i 14 m² Porodični stan u središnjem delu Grbavice, prilika koja se ne propušta! Oglašavamo prodaju uknjiženog, četvorosobnog stana na samoj sredini Grbavice, mestu koje je, sa razlogom, želja mnogih Novosađana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 119,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053836, NOVI SAD, SEVERNI TELEP, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, PETOSOBAN PENTHOUSE 119m2 SA TERASOM OD 70m2 u CENI! Poštovani KLIJENTI, predstavljamo VAM, NOV petosoban stan u novoj , prelepoj zgradi na Severnom telepu. Projektovan je na dva nivoa. Nalazi se, izolovan od ostalih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053773, NOVI SAD, SEVERNI TELEP, ČETVOROSOBAN, 120m2 Predstavljamo Vam LUKSUZAN stan u izgradnji u blizini BULEVARA PATRIJAHA PAVLA. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,glavne master spavaće sobe sa pripadajućim kupatilom, dve dodatne komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1043859 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, PETOSOBAN TRIPLEX STAN, 120 M2 Iz ponude izdvajamo izuzetno interesantan petosoban stan od 120 m2 koji je u tri nivoa na Novoj Detelinari. Odlično organizovan prostor. Na prvoj etaži je prostran dnevni boravak s trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 317.200 €, 122,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA ; 1054370, PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI - PETROVARADIN, ČETVOROSOBAN STAN, 121,89 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 136,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051940 Prodaja penthouse,sniženo,petosoban 136m2, LIMAN V PRODAJA STANA PENTHOUSE 136m2, FANTASTIČNA GRATIS TERASA 60 m2 , 2 PARKING MESTA ******************************************************************************************** Jedan zaista neverovatan stan u novijoj....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 270.000 €, 159,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054797. INĐIJA, CENTAR, PETOIPOSOBAN, 159 m2. Luksuzan petoiposoban stan novogradnja, neuseljavan, sa 2 garažna mesta. U ponudi je izuzetno komforan petoiposoban stan u novoj zgradi završenoj u aprilu, koji do sada nije useljavan. Stan je uknjižen na 159 m², dok je stvarna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-105 (od ukupno 105)

<< <1 2 3> >>