• GoHome Professional
solis-nekretnine do 320000 eura lift Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 320000 eura lift Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 320000 eura lift Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "solis-nekretnine do 320000 eura lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 119,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053836, NOVI SAD, SEVERNI TELEP, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, PETOSOBAN PENTHOUSE 119m2 SA TERASOM OD 70m2 u CENI! Poštovani KLIJENTI, predstavljamo VAM, NOV petosoban stan u novoj , prelepoj zgradi na Severnom telepu. Projektovan je na dva nivoa. Nalazi se, izolovan od ostalih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 320.320 €, 104,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050762…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, U NEPOSREDNOOJ BLIZINI O.Š. PETEFI ŠANDOR…PORODIČNA NEKRETNINA U URBANOJ VILI…94m2…ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U CENI… Kupite pravu porodičnu nekretnine na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 317.200 €, 122,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA ; 1054370, PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI - PETROVARADIN, ČETVOROSOBAN STAN, 121,89 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 293.500 €, 93,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050775…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI O.Š. PETEFI ŠANDOR…PORODIČNA NEKRETNINA U URBANOJ VILI…92m2…ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U CENI… Kupite pravu porodičnu nekretnine na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 324.800 €, 116,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054170 NOVI SAD, GRBAVICA, ČETVOROSOBAN STAN 116 m², GARAŽNA MESTA 18 m² i 14 m² Porodični stan u središnjem delu Grbavice, prilika koja se ne propušta! Oglašavamo prodaju uknjiženog, četvorosobnog stana na samoj sredini Grbavice, mestu koje je, sa razlogom, želja mnogih Novosađana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 286.990 €, 104,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054151 NOVO NASELJE, ČETVOROSOBAN, 104,36m2 + DVE TERASE GRATIS, CENA SA PDV-OM, USELJIV ZA MESEC DANA!!! ****Ekskluzivan četvorosoban stan – lift direktno u stan, dve velike terase*** Stevana Hristića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 281.600 €, 80,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054554.. SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN 80M2, SA PDV-OM Izaberite svoj dom na ekskluzivnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini strogog centra grada - u ponudi je nov, neuseljavan porodični stan, u ulici Jovana Cvijića. Prestižna lokacija i premium projekat izgradnje, savršeno uklopljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 136,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051940 Prodaja penthouse,sniženo,petosoban 136m2, LIMAN V PRODAJA STANA PENTHOUSE 136m2, FANTASTIČNA GRATIS TERASA 60 m2 , 2 PARKING MESTA ******************************************************************************************** Jedan zaista neverovatan stan u novijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 270.000 €, 159,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054797. INĐIJA, CENTAR, PETOIPOSOBAN, 159 m2. Luksuzan petoiposoban stan novogradnja, neuseljavan, sa 2 garažna mesta. U ponudi je izuzetno komforan petoiposoban stan u novoj zgradi završenoj u aprilu, koji do sada nije useljavan. Stan je uknjižen na 159 m², dok je stvarna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine do 320000 eura lift (112)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>