• GoHome Professional
solis-nekretnine do 320000 eura lift 60 m2 do 2400 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 320000 eura lift 60 m2 do 2400 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 320000 eura lift 60 m2 do 2400 eura/m2

  • Za upit "solis-nekretnine do 320000 eura lift 60 m2 do 2400 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.129 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • renovirano
    • uknjižen
    • potkrovlje
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052909 NOVI SAD - PETROVARADIN, TROSOBAN STAN, 64m2… Uknjižen, odmah useljiv! Oglašavamo prodaju uknjiženog, trosobnog stana u Petrovaradinu. Nalazi se u novoj zgradi, useljenoj pre dve godine. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 122.000 €
14.03.2026 - 130.000 €
07.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1051203 PRODAJA STANOVA NOVO NASELJE DVOIPOSOBAN STAN 55M2. Prodajemo stan na Novom naselju na trećem spratu .Stan je u solidnom stanju ima dnevni boravak sa kuhinjom iz kog se izlazi na terasu, I dve manje sobe.Hodnik je dovoljno velik da u njemu stoi veliki plakar.U zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 129.000 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1046163. NOVI SAD, SATELIT, TROSOBAN STAN, 60 m2. Novo u ponudi!!! Predstavljamo vam kompletno renoviran trosoban stan, pozicioniran na petom od šest spratova, u zgradi bez lifta, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu dvorišne orjentacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054789, DVOIPOSOBAN, DETELINARA, 62 M2 . U ponudi je dvoiposoban dupleks stan površine 62 m2, smešten u mirnom i porodičnom delu Detelinare, u Novom Sadu. Stan je organizovan u dva nivoa. Na donjoj etaži nalazi se predsoblje, kupatilo, kuhinja, prostran i svetao dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.230 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054343 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 61,69m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1052341 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN, 62 M2 Oglašavamo prodaju trosobnog stana od 62 m2 na lokaciji Telep - južni. Stan je izvornog rasporeda te podložno je pregrađivanju. Dve spavaće sobe i dnevni boravak je nekada bio jedan prostor. Nekretnina zahteva ulaganje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>