• GoHome Professional
solis-nekretnine do 320000 eura lift što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 320000 eura lift što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 320000 eura lift što jeftiniji prizemlje

  • Za upit "solis-nekretnine do 320000 eura lift što jeftiniji prizemlje" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.428 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1052341 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN, 62 M2 Oglašavamo prodaju trosobnog stana od 62 m2 na lokaciji Telep - južni. Stan je izvornog rasporeda te podložno je pregrađivanju. Dve spavaće sobe i dnevni boravak je nekada bio jedan prostor. Nekretnina zahteva ulaganje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 102.000 €, 42,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1050259 NOVI SAD, SATELIT, DVOSOBAN STAN, 42 M2 Iz ponude izdvajamo dvosoban stan od 42 m2 na lokaciji Satelit - Novi Sad. Stan je u izvornom stanju gde je kupatilo kompletno renovirano i malo prošireno te može veš mašina da se smesti tu. Radi malo većeg korisnog prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.000 €, 44,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054576, GRBAVICA, DVOSOBAN, 44m2 U visokom prizemlju zgrade koja odiše stabilnošću i mirom, smešten je dvosoban stan površine 44m². Dvorišno orijentisan, okrenut ka jugoistoku, obasjan jutarnjim suncem koje nežno ulazi kroz prozore i donosi dan bez žurbe. Visoko prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 163.040 €, 67,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"="">ŠIFRA: <span style="font-size:12.0pt;font-family:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 166.910 €, 69,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053813 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 69m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 213.680 €, 93,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053810 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 93m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 219.730 €, 95,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053815 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 95m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 235.570 €, 89,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053816 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 89m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>