• GoHome Professional
solis-nekretnine do 320000 eura do 2600 eura/m2 do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 320000 eura do 2600 eura/m2 do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 320000 eura do 2600 eura/m2 do 60 m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 320000 eura do 2600 eura/m2 do 60 m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.478 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • dvorište
    • parking
    • uknjižen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.000 €, 36,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054867 Prodaja stanova 36m2,jednoiposobni, Kamenjar, nekretnine Novi Sad.. Na prodaju odličan suterenski jednoiposoban stan sa odovojenom spavaćom sobom. Idealno iskorišćena kvadratura, komforno kupatilo, sve je izuzetno održavano. Iako je delimično suterenski stan, zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 60.500 €, 25,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054770, NOVI SAD, GRBAVICA, JEDNOSOBAN STAN , 22m2. Predstavljamo vam manji jednosoban stan na četvrtom spratu zgrade stare, kvalitetne gradnje na Grbavi ci, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova nekretnina je funkcionalno struktuirana i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 87.500 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054878 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad, centar Stari Grad- kej, jednoiposoban 38m2. Iz ponude izdvajamo prodaju kompletno renoviranog jednoisposobnog stana od 38m2. Dnevni boravak sa zavučenom kuhinjom, komforna spavća soba i funkcionalno kupatilo su unutrašnji prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054749,NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN,40 M2 NOVI SAD – SAVE KOVAČEVIĆA | LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! Save Kovačevića.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.000 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051448, SOMBORSKI BULEVAR. DVOSOBAN STAN, 41 m2 Budući kupci, jedinstvena prilika da kupite fantastičan stan na odličnoj lokaciji od veoma cenjenog i respektabilnog investitora. Primenom najnovijih tehnologija u sferi gradjevine u idealnoj harmoniji sa arhitektama i dizajnerima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049673 NOVI SAD, PRODAJA STANA, NOVONASELJE 47 m2 Prodaje se stan koji je u funkciji jednoiposobnog stana sa dosta poitencijala. Kuhinja je odvojena sa svojm prirodnom ventilacijom i sa izlazom na terasu. Trpezariski deo je u funkciji manjeg dnevnog boravka. Na terasi je hladna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052518 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 48m2 Postoje stanovi koji su samo lepo uređeni — i postoje oni u kojima se odmah oseti energija života, topline i udobnosti. Ovaj stan na Novoj Detelinari pripada upravo toj drugoj priči. Odličnog rasporeda, svetao i veoma prijatan za boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054807, NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE/CARA DUŠANA, TROSOBAN STAN, 57M2, KOMPLETNO I KVALITETNO RENOVIRAN Postanite vlasnik nekretnine na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu u zgradi starije, ali izuzetno kvalitetne gradnje. Ovaj trosoban stan sastoji se od komotne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>