• GoHome Professional
solis-nekretnine do 320000 eura do 2600 eura/m2 Na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 320000 eura do 2600 eura/m2 Na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 320000 eura do 2600 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "solis-nekretnine do 320000 eura do 2600 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.000 €, 65,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Lep trosoban stan , Podbara , kvalitetna gradnja. Agencijska oznaka 1097809. Prodaje se se prelep trosoban stan u mirnoj ulici na Podbari . Stan je na poslednjoj etaži, četvrti sprat sa liftom . Zgrada odlično zidana , stara sedam godina . Satn je orjentisan na dve strane . Odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, garaza. Na prodaju odlican trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavace sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na ulicu. Grejanje etažno na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Sonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajucu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 176.000 €, 71,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom keju. U neposrednoj blizini nalaze se šetalište, igrališta za decu i tereni, osnovna i srednja škola, vrtić, pregršt parking mesta dok je sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 142.490 €, 58,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Sajma u Novom Sadu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa centralnim grejanjem i veoma je funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

KONTAKT 065350355 1 Prikaži broj Stan u zgradi novije gradnje, odlične pozicije, na prvom spratu, funkcionalalan, dvosoban, sa lođom i terasom , dvostrano orijentisan, u prijatnom okruženju, sa parking mestom ispred zgrade. Moguća kupovina i sa nameštajem. Stan u procesu knjizenja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102641 CENA 105.000e + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA Na prodaju svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 40m² na Novom naselju. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade od ukupno tri sprata. Uknjižen je i dvorišno orijentisan, što pruža mir i prijatan pogled....