• GoHome Professional
solis-nekretnine do 310000 eura opremljen zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 310000 eura opremljen zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 310000 eura opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine do 310000 eura opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 107,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 . Na prodaju luksuzan i kompletno opremljen stan – 107 m² + terasa 12 m² U ponudi ekskluzivan, moderno renoviran stan smešten na 3. spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova, što pruža dodatni mir,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan na trećem spratu u modernom stambenom kompleksu Sunnyville u Višnjičkoj Banji. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, elegantnog kupatila i prostrane terase koja pruža lep pogled na Dunav. Nekretnina je kompletno....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 28.000 €, 32,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i delimično opremljen jednosoban stan smešten u održavanoj zgradi na veoma traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, fizički odvojenog dnevnog boravka koji se po potrebi može koristiti i kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem stan u Borči [telefon] kvadrata ulica Bele Bartoga [telefon] preko puta osnovne skole,cena [telefon] eura,kontakt tel [telefon] ili mail mikelic.tatjana [telefon] [email] Podelite oglas na društvenim mrežama var buttonID = "viber_share"; var text = "Check this out: "; document.getElementById(buttonID)....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u prizemlju, idealan za miran porodičan život, starije osobe ili kao investicija za izdavanje. Stan poseduje funkcionalan raspored prostorija i pruža odličan potencijal za uređenje po sopstvenoj želji. Strukturu stana čine: odvojena spavaća soba, komforna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 50.900 €, 24,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE GARSONJERA KOJA MOŽE DA SE PROMETUJE I PUTEM KREDITA ZA MLADE I NALAZI SE NA FUTOŠKOM PUTU BLIZU SATELITSKE PIJACE I BULEVARA EVROPE I NA 6 STANICA AUTOBUSOM OD CENTRA GRADA. SASTOJI SE OD KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE KOJA JE TAKODJE OPREMLJENA NAMEŠTAJEM, KUPATILO....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manji, funkcionalan stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Bolnice i Medicinskog fakulteta. Raspored prostora donosi dobar osećaj širine i praktičnosti, pa stan lako ispunjava potrebe za svakodnevni život ili izdavanje. Kvadratura iznosi 25....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 53.550 €, 35,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 29,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne prateće infrastrukture koja garantuje udoban i kvalitetan život. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze se bazeni, Vivo šoping centar,....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 58.500 €, 24,90 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan, novije gradnje, kompletno opremljen. Smešten među borovima, izolovan od buke. Idealno mesto za opuštanje i uživanje u prirodi i svežem vazduhu. Stan je jednosoban, ali prelepo organizovan. Ima pripadajuće parking mesto. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 310000 eura opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji (334)
  • solis-nekretnine do 310000 eura opremljen što jeftiniji (114)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>