• GoHome Professional
solis-nekretnine do 300000 eura opremljen uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 300000 eura opremljen uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 300000 eura opremljen uknjižen

  • Za upit "solis-nekretnine do 300000 eura opremljen uknjižen" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 2.844 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1041364. NOVI SADNOVO NASELJE - SAVINA, DVOSOBAN STAN, 75m2 Izdvajamo iz ponude atraktivan, uknjižen, delimično renoviran dvosoban stan od 75 m2 u Novom Sadu na novom naselju, nedaleko od crkve. Lokacija je Novo Naselje - Savina. Stan je u jako dobrom stanju, vrlo dobro....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 260.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3002977, BANOŠTOR, RESORT, APARTMANI I RESTORAN POKRAJ DUNAVA, 236m2, na PLACU od 11ari, Oglašavamo prodaju MEDITERASNKOG RESORTA u Banoštoru. Resort sadrži vilu sa 4 LUX opremljena kategorizovana apartmana sa 3 zvezdice, sa velikim prostranim terasama sa pogledom na DUNAV.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 249.000 €, 68,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i kompletno renoviran dupleks stan, smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižen na 68 m² , dok u stvarnosti raspolaže sa oko 80 m² korisne površine , zahvaljujući odlično organizovanom dupleks rasporedu. Donji nivo stana čine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 310.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.100 €, 67,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054883 NOVI SAD, SAJAM KOMPLEKS, TROSOBAN STAN, 69m2. ODLIČAN PORODIČAN STAN Na prodaju odličan stan u prestižnom Sajam kompleksu. Stan poseduje veliki hodnik iz kojeg se direktno ulazi u svaku prostoriju. Stan je opremljen visokokvalitetnim nameštajem i vrhunskom opremom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 212.000 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053997, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN STAN, 67m2 Prezentujemo prodaju nekretnine na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu na Grbavici, nedaleko od Bulevara oslobođenja, Spens-a, Futoške pijace Stan poseduje dve spavaće sobe, terasu, kupatilo, toalet, kuhinju s trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 205.000 €, 108,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1046328. PRODAJA, STAN, 108 m2, PETOSOBAN, SOMBORSKI BULEVAR. Oglašavamo prodaju petosobnog stana na Bulevaru patrijarha Pavla. 108 m2, uknjižen 1/1, nova gradnja iz 2018. godine. Lokacija je idealna za život, sve potrebne infrastrukturne jedinice su u blizini Vrlo kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053472.. NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN 73M2.. U ponudi je izuzetan dvosoban stan u novogradnji, smešten u odličnoj zgradi izgrađenoj pre 8 godina. Kompletno je opremljen kvalitetnom belom tehnikom i nameštajem rađenim po meri i želji vlasnika - poseduje komforan dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051768, ADICE, UKNJIŽEN TROIPOSOBAN STAN OD 75m² <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Mirna oaza udobnosti – kompletno namešten troiposoban stan od 75m² sa dve terase <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto;....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 197.000 € na 180.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 200.000 €
21.02.2026 - 199.000 €
26.02.2026 - 197.000 €
09.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053784…GRBAVICA,DVOSOBAN,61M2…., Prodajemo komforan dvosoban stan. Komplet opremljen, klimatizovan. Veća dnevna soba, kuhinja izdvojena.Iz kuhinje pogodna ostava. Ulaz u spavaću sobu iz manjeg hodnika.Veća terasa sa lepim pogledom prema Fruškoj Gori. .Prednost lokacije zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054361. NOVI SAD, ADICE, ČETVORO SOBAN STAN, 80m2. Predstavljamo vam nov, kompletno namešten četvorosoban stan na Adicama, idealan za porodični život. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 80m2, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054017, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN, 80m2 Prodajemo renoviran, s ukusom opremljen dupleks na Novoj Detelinari. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom na prvoj etaži, u sklopu koje se nalazi i kupatilo. Na drugoj etaži su kupatilo i 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.000 €, 79,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050467, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN 79 M2 Predstavljamo vam trosoban stan na Novoj Detelinari sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan se prodaje delimično opremljen, u odličnom stanju i bez ulaganja, u donjoj etaži je kihinja, dnevni boravak, kupatilo, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1045645…NOVI SAD. CENTAR. JEDNOIPOSOBAN 38 m2. U strogom centru grada, kompletno opremljen i sa ukusom namešten stan. Na 2 minuta od pešačke zone. Ima dnevnu sobu sa kuhinjom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Uknjižen na 38 a u stvarnosti ima 40 m2 i odmah useljiv. Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 147.000 €, 42,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054028 , CENTAR , STAN, DVOSOBAN, 42M2 ,… O glašavamo na prodaju prelep dvosoban stan nadomak centra Novog Sada. Idealnog je rasporeda, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila spavaće sobe i terase. Kompletno je opremljen novim nameštajem koji je uključen....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 150.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1053820: DVOSOBAN STAN U JUG BOGDANA, PODBARA, NOVI SAD U ponudi je kvalitetan dvosoban stan površine 47 m², smešten na trećem spratu zgrade novije gradnje 2017. godina sa liftom. Lokacija u ulici Jug Bogdana obezbeđuje izuzetnu povezanost – u neposrednoj blizini nalaze se kej, centar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053646, NOVI SAD, JUŽNI TELEP, NOV NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN 35M2 + 6M2 terasa Poštovani klijenti, predstavljamo vam NOV, fenomenalan jednoiposoban stan, uknjižene površine od 35m2 i sa dodatnih 6m2 terase koja je GRATIS. Prodaje se kompletno opremljen sa svom tehnikom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 105.000 €, 34,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053834, PETROVARADIN, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN, 34M2 Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u samom centru Petrovaradina! Ovaj jednoiposoban stan, smešten je na visokom prizemlju nove zgrade, etažirane površine 34,31 m2. Stan je funkcionalnog rasporeda i čine ga: dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.000 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1054551 PRODAJA STANOVA U NOVOM SADU GARSONJERA 28m2 +OSTAVA Prodaje se odlicna garsonjera u novogradnji,u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja. Kuhinja je uvučena I fizički odvojena od sobe.Stan više podseća na jednosoban ali se knjiži kao garsonjera. Nova zgrada tek....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.400 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048511 ZLATIBOR, ĐURKOVAC, JEDNOIPOSOBAN STAN, 39M2. Predstavljamo vam jednoiposoban stan – apartman 39m2 na Zlatiboru, pozicioniran na četvrtom spratu zgrade novije gradnje. Nalazi se na 250m od svih dešavanja: centra, pijace, gondole, restorana, kafića… Kompletno je opremljen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 82.000 € na 79.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 86.000 €
26.02.2026 - 82.000 €
05.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053824, VETERNIČKA RAMPA, JEDNOIPOSOBAN, 31M2 U neposrednoj blizini samog kružnog toka na Novom Naselju nalazi se ovaj manji, funkcionalan dvoiposoban stan koji se prodaje kompletno opremljen. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižen 1/1. Srećna kupovina!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 74.000 €, 22,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> ŠIFRA: 1054134 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, GARSONJERA 22m2 <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto">....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 69.000 €, 46,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047131 PRODAJA APARTMANA ZLATIBOR NASELJE ZOVA, 46m2, DVOSOBAN Uživajte ili pružite priliku drugima da uživaju u čarima Zlatibora, vazdušne banje i najlepše srpske planine, i dišu punim plućima na nadmorskoj visini od oko 1.000m, tamo gde se ukrštaju Mediteranski i kontinentalni....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 67.500 €, 45,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047130 PRODAJA APARTMANA ZLATIBOR NASELJE ZOVA, 45m2, DVOSOBAN Uživajte ili pružite priliku drugima da uživaju u čarima Zlatibora, vazdušne banje i najlepše srpske planine, i dišu punim plućima na nadmorskoj visini od oko 1.000m, tamo gde se ukrštaju Mediteranski i kontinentalni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)

<< <1> >>