• GoHome Professional
solis-nekretnine do 300000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 300000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 300000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 300000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 291.000 € na 296.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 296.000 €, 85,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 325.000 €
16.09.2025 - 0 €
27.01.2026 - 349.000 €
14.02.2026 - 328.570 €
10.03.2026 - 299.700 €
26.03.2026 - 291.000 €
07.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052601, NOVI SAD, VASE STAJIĆA, TROSOBAN STAN 85 m2 Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica u centru Novog Sada. Ovaj izuzetno atraktivan trosoban stan predstavlja pravu oazu mira u urbanom jezgru grada. Stan je arhitektonski osmišljen....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 230.000 €, 96,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 200.000 €
28.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1045956, NOVI SAD, PODBARA, 96 m2, TROSOBAN. Oglašavamo prodaju, retkog na tržištu, salonskog, dvorišnog stana na visoko frenkvetnoj lokaciji. Uknjižen 1/1. Sastoji se od hodnika, dve manje spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, odvojeno kupatilo sa....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 170.000 € na 230.000 € dana 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2024 - 200.000 €
01.10.2024 - 180.000 €
10.01.2026 - 170.000 €
21.02.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048458…STAN NA KEJU, NOVI SAD, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, OPEN SPACE CONCEPT, 90m2, DVOSOBAN STAN… Postoji taj neki romantični prizvuk u skoro svakoj priči o potkrovljima, i da ne preterujemo, potkrovlja mogu izgledati beskrajno šarmantno i lepo. Ovo potkrovlje ima još jednu....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.400 € na 220.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 199.400 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1052232. NOVI SAD, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 80 m2. Predstavljamo vam četvorosoban stan u izgradnji, odličnog rasporeda, pozicioniran na drugom spratu zgrade. Zgrada je projektovana da pruži komfor i udobnost, sa prostranim stambenim jedinicama, širokim hodnicima i terasama.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 172.925 € na 192.500 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 192.500 €, 69,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 172.925 €
02.05.2026 - 192.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1052228. NOVI SAD, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 69 m2. Predstavljamo vam trosoban stan u izgradnji, odličnog rasporeda, pozicioniran na prvom spratu zgrade. Zgrada je projektovana da pruži komfor i udobnost, sa prostranim stambenim jedinicama, širokim hodnicima i terasama. Investitor....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 160.000 € na 190.000 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.000 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.07.2025 - 170.000 €
27.11.2025 - 160.000 €
14.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052367. DVOSOBAN STAN,TRG KOMENSKOG. NOVI SAD. 56M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Na prodaju je komforan dvosoban stan od 56 m² u mirnom i traženom delu Novog Sada – Trg Komenskog , idealna lokacija za one....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 183.100 € na 187.200 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 187.200 €, 72,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.09.2025 - 183.100 €
03.03.2026 - 187.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1052554 NOVI SAD, TELEEP - SEVERNI, ČETVOROSOBAN STAN , 72 M2 Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana od 71,77 m2 projektovane površine u izgradnji na lokaciji Telep - severni. Nekretnina ima odličan raspored u sve prostorije se ulazi iz predsoblja. Posedije tri komotne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 175.000 € na 180.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2025 - 185.000 €
29.01.2026 - 175.000 €
24.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047518. NOVI SAD, CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN, 80m2. Oglašavamo prodaju salonskog stana koji se nalazi u pešačkoj zoni - u samom srcu Novog Sada. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezariju, odvojenu kuhinju sa ostavom, kupatilo i terasu. Trpezarija i manja....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.300 € na 170.500 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 170.500 €, 62,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 164.300 €
14.05.2026 - 170.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052901…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, NEPOSREDNA BLIZINA BULEVARA PATRIJARHA PAVLA, TROSOBAN STAN, 62m2 …MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA...KLJČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU... Petefi Šandora.

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 170.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 150.000 €
30.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1049976. SREMSKA KAMENICA, ŠIRI CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN, 75 m2. SAMO KOD NAS U PONUDI! Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan, pozicioniran na visokom prizemlju uredno održavane zgrade. Sadrži hodnik, prostran dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju, degažman, dve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine do 300000 eura porasla cena (44)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>