• GoHome Professional
solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 pala cena uknjižen zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 pala cena uknjižen zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 147.000 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 165.000 €
29.03.2026 - 159.000 €
15.04.2026 - 153.000 €
24.04.2026 - 147.000 €
22.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130573, VII/, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta!Stan se nalazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 238.000 €
22.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2. 0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 219.000 € na 213.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 213.000 €, 61,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 219.000 €
22.05.2026 - 213.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2. 5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.0, namešten, cg, renoviran, 9/9, dva lifta, podrum, lođa. Stan je kompletno renoviran. Prodaje se namešten. Nalazi se u blizini velikog Maxi-ja, OŠ Despot Stefan Lazarević i velikog parka. Zgrada ima 2 lifta, teretni i običan. Prostorije: predsoblje, kupatilo, spavaća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 67,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 260.000 €
21.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Savski Venac, ulica Kralja Milutina. Odličan dvoiopsoban stan na petom spratu, od ukupno šest. Stan je uknjižen na 52m² - mereno 67m², od toga terasa 11m². Centralno grejanje, internet, katv. Lift. Stan je za svaku preporuku. Na odličnoj lokaciji, u blizini Slavije, ambasada, Kliničkog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 290.000 € na 265.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 290.000 €
17.05.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – naselju Belvil, u ulici Jurija Gagarina. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na 10/10 spratova. Zgrada poseduje centralno grejanje, dva lifta i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 300000 eura lift barem 60 m2 pala cena uknjižen zadnjih 7 dana (66)
  • solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 pala cena uknjižen (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>