• GoHome Professional
solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 pala cena što veći uknjižen Zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 pala cena što veći uknjižen zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €
22.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 275.000 €
17.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 341.500 €
19.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte – prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.338 € na 156.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 156.000 €, 95,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 168.338 €
22.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.56 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.56 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 348.000 € na 330.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2024 - 299.000 €
06.09.2024 - 298.900 €
09.07.2025 - 330.000 €
01.08.2025 - 350.000 €
03.10.2025 - 348.000 €
17.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

NOVO U PONUDI: STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od BELOG DVORA, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 178.000 € na 169.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 169.100 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 178.000 €
17.05.2026 - 169.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen trosoban stan u centru na 4. spratu, lift, grejanje etažno na struju. Useljiv odmah. Stan se prodaje sa stvarima. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 280.000 € na 269.900 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 269.900 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 280.000 €
21.05.2026 - 269.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja Stepa Stepanović, celom njegovom dužinom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je pri početku ulice. Naselje je moderno i planski koncipirano, infrastrukturno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 325.000 € na 315.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €
20.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 152.600 € na 134.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.500 €, 82,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 152.600 €
22.05.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.53 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 152.600 € na 134.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.500 €, 82,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 152.600 €
22.05.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.61 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 300000 eura lift barem 60 m2 pala cena što veći uknjižen zadnjih 7 dana (66)
  • solis-nekretnine do 300000 eura lift barem 60 m2 pala cena što veći uknjižen (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>