• GoHome Professional
solis-nekretnine do 300000 eura barem 50 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • solis-nekretnine do 300000 eura barem 50 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 300000 eura barem 50 m2

  • Za upit "solis-nekretnine do 300000 eura barem 50 m2" pronađeno 753 nekretnina - prosečna cena 2.571 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • lift
    • interfon
    • 2.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 154.400 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 154.400 €, 65,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2024 - 178.000 €
28.12.2024 - 171.500 €
04.02.2025 - 165.000 €
18.03.2025 - 157.000 €
13.05.2025 - 160.000 €
02.09.2025 - 156.000 €
23.09.2025 - 154.000 €
25.09.2025 - 153.000 €
04.11.2025 - 149.500 €
20.12.2025 - 150.000 €
03.03.2026 - 154.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050852 , NOVI SAD , LIMAN III , DVOIPOSOBAN, 65M2 ,… P redstavljam vam dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Liman tri poznat je po mnoštvu zelenila, igrališta i sportskih terena. U blizini se nalaze i osnovna škola, vrtić ka oi ostale stvari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054722, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65m2 Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA;1054535 PRODAJA STANOVA U NOVOM SADU SAJAM KOMPLEKS DVOIPOSOBAN STAN 65M2 PRODAJEMO STAN u SAJAM KOMLEKSU kompletno opremljen sa nameštajem I izuzetno kvalitetnom belom tehnikom. Stan je sa terasom odlično pozicioniran I u okruženju sa svim marketima ,apotekama restoranima I....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 193.050 € na 185.900 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.900 €, 65,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 193.050 €
12.05.2026 - 185.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054521, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 65m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Hadži Ruvimova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053507, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN, 66M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnoj i urednoj ulici Ilije Birčaninа, nudimo na prodaju kvalitetan dvoiposoban stan površine 66 m2 , smešten u novijoj, izuzetno kvalitetnoj zgradi. Stan je dvorišno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 178.000 €, 66,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053059 , NOVI SAD , PODBARA , TROSOBAN, 66M2 ,… P redstavljam vam funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u ulici Marka Miljanova, u neposrednoj blizini su osnovna škola, Kej, brojna igrališta, kao i sav ostali sadržaj potreban za ugodan život jedne porodice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 215.000 €, 66,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054146…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, KEK, TROSOBAN STAN NA KEJU, MAKSIMA GORKOG, IDEALAN STAN ZA KANCELARIJU ILI POSLOVNI PROSTOR, 66m2… Klasik trosoban stan na Keju Maksima Gorkog.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054652, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053546, NOVI SAD, PODBARA, STAN, 66m2. NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054756 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, LIMAN 3, DVOIPOSOBAN 66 m² Predstavljamo prodaju stana koji se ne propušta – retka prilika LIMAN 3, u Balzakovoj ulici, dvoiposoban od 66 m² , smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženih ulica. ODLIČAN RASPORED - Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 203.280 € na 196.020 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 196.020 €
07.05.2026 - 203.280 €
12.05.2026 - 196.020 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054356, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054616, TELEP-JUŽNI, ČETVOROSOBAN STAN, 158m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 147.400 € na 154.100 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.100 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.10.2025 - 147.400 €
03.03.2026 - 154.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052992. STAN, DVOIPOSOBAN, PETROVARADIN, 67m2 Preradovićeva.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 177.000 €, 67,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081266…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GRBAVICA, EKS KLUZIVNO, POSLOVNI PROSTOR, ULIČNI LOKAL NA UGLU MIŠE DIMITRIJEVIĆA I PUŠKINOVE ULICE, 67m2…KLJUČ OD NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… LOKAL ZA SIGURNIM DUGOROČNIM ZAKUPCEM Miše Dimitrijevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.600 €, 67,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054383, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 66,69 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 67,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052818, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN, 67m2 Nova Detelinara, veoma urbana i tražena lokacija. U našoj ponudi veoma atraktivan i funkcionalan stan. Na prvom spratu dobro održavanog stambenog objekta, dvostrano orjentisan. Svetao, čist, prostorno sjajno koncipiran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.000 €, 67,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:=""....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 134.000 € na 127.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 127.000 €, 67,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 134.000 €
21.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054087, DVOIPOSOBAN, PETROVARADIN, 67 M2 . Na prodaju komforan stan površine 67 m2, smešten u mirnom i prijatnom delu Petrovaradina. Stan odiše funkcionalnošću i prostranošću, a posebnu vrednost mu daje velika terasa idealna za odmor i porodična okupljanja, kao i odlična osvetljenost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.100 €, 67,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054504, TELEP-JUŽNI, ČETVOROSOBAN STAN, 67m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 174.200 €, 67,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054367, PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI, PETROVARADIN, TROSOBAN STAN, 67,12 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 163.040 €, 67,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"="">ŠIFRA: <span style="font-size:12.0pt;font-family:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.500 €, 67,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1038187 PRODAJA STANA ; DVOIPOSOBAN , CENTAR 67m2, Kod Matice Srpske, na par min do pešačke zone i Zmaj Jovine ulice,stan u zgradi novije gradnje , dodatno sve radjeno.Ploča je uradjena sikom,izolacija, instalacije struje i vode. Parking mesta u dvorištu zgrade uz doplatu, za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053838, NOVI SAD, DETELINARA, TROSOBAN STAN, 67m2 U mirnom i prijatnom delu grada, u novijoj zgradi renomiranog i proverenog investitora, nalazi se porodičan, moderno opremljen trosoban stan površine 67m2, pozicioniran na drugom spratu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.100 €, 67,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051645. TROSOBAN STAN. BULEVAR EVROPE. NOVI SAD. 67 M2. Na prodaju delimično namešten trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu novije zgrade sa dva lifta, u atraktivnoj i traženoj lokaciji – Bulevar Evrope, Novi Sad . Stan je kompletno renoviran. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053368. NOVI SAD, GRBAVICA, TROSOBAN STAN, 67m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana pozicioniranog u visokom prizemlju zgrade novije gradnje na Grbavici. Stan sadrži dnevni boravak sa kuhinjom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasu i ostavu. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 212.000 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053997, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN STAN, 67m2 Prezentujemo prodaju nekretnine na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu na Grbavici, nedaleko od Bulevara oslobođenja, Spens-a, Futoške pijace Stan poseduje dve spavaće sobe, terasu, kupatilo, toalet, kuhinju s trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.990 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054709, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 67m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051192 …… NOVI SAD, SOCIJALNO, TROSOBAN 67m2 ….. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054676 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN 49M2 Oglašavamo prodaju izuzetnog dvosobnog stana na Novoj Detelinari, u blizini Sajma i Detelinarske pijace. Na drugom spratu novije kvalitetne zgrade, nalazi se ovaj uknjižen stan sa odvojenom spavaćom sobom, perfektno održavan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 86.710 €, 47,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053849, NOVI SAD, PETROVARADIN , DVOSOBAN, 47m2 Predstavljamo Vam jako kvalitetnu izgradnju na Petrovaradinu ,od pouzdanog investitora, u blizini Preradovićeve ulice. Dobra povezanost sa gradom,blizina gradskog prevoza, marketa, škole, i sve infrastrukture potrebne za ubrzani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054194, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 68m2 Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban dupleks na odličnoj lokaciji, svega 10 minuta peške do železničke stanice i 15 do centra, i u blizini svi neophodnih sadržaja. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.600 €, 47,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1051625, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, NOVO - BLIZU DUNAV i ŠETALIŠTE!! Laze Lazarevića.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 240.900 € na 224.000 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 224.000 €, 68,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2024 - 0 €
12.04.2025 - 240.900 €
04.04.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048892 Prodaja trosobnih stana, nekretnine Novi Sad .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 117.000 €, 47,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054034. NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 47m2. Oglašavamo prodaju dvosobnog stana površine 47m2, pozicioniranog na prvom spratu starije zgrade kvalitetne gradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.000 €, 47,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054253, SOMBORSKI BULEVAR , DVOSOBAN, 47M2 Na prodaju stan sa izuzetno funkcionalnim i lepo organizovanim rasporedom prostorija, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i prijatan boravak. Nalazi se u prizemlju novije kvalitetno gradjene zgrade. Stan je svetao, a dodatnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 159.042 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053185.. SATELIT, NOVOGRADNJA, DVOSOBAN STAN 47M2 Predstavljamo Vam stanove svih struktura u novogradnji na top lokaciji u Novom Sadu - objekat se zida najkvalitetnijim materijalima, sa vrhunskom opremom završnih radova uz mogućnost odabira opreme po želji kupca. Ceo projekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.635 €, 47,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052271. NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 47m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.590 €, 47,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054663, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 47m2 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 753)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>