• GoHome Professional
solis-nekretnine do 300000 eura 40 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 300000 eura 40 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 300000 eura 40 m2 1.sprat

  • Za upit "solis-nekretnine do 300000 eura 40 m2 1.sprat" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 3.089 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 116.000 €, 40,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054600 NOVI SAD, PRODAJA STANA, JUŽNI TELEP, NOV, ODMAH USELJIV 40 m2 Izdvajamo iz ponude ovaj novi neseljavan stan. Stan se nalazi na južnom delu telepa, na lokaciji koja je lagana za bilokakvu komunikaciju sa drugim delovima grada. Stan je na prvom spratu, dvostrano orjentisan.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 126.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.000 €, 41,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2024 - 120.000 €
17.10.2024 - 117.000 €
01.04.2025 - 115.000 €
31.07.2025 - 113.000 €
09.09.2025 - 120.000 €
27.09.2025 - 118.000 €
11.10.2025 - 122.000 €
15.11.2025 - 120.000 €
20.11.2025 - 125.000 €
08.01.2026 - 130.000 €
03.02.2026 - 128.000 €
10.03.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050279, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, 41 M2, JEDNOIPOSOBAN. Oglašavamo prodaju odličnog jednoiposobnog stana na prvom spratu stanbene zgrade na prometnoj lokaciji. Interesantna za izdavanje. Uknjižena 1/1, može i na kredit. Za više informacija pozovite. Janka Čmelika.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.000 €, 39,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054117, NOVI SAD, ZLATIBOR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 38 m2. Odlična prilika! U ponudi jednoiposoban apartman, pozicioniran na prvom spratu modernog apart hotela, u neposrednoj blizini jezera, pijace i svih turističkih sadržaja. Apartman je potpuno opremljen, a prednost je izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.130 €, 42,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054340 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 41,53m2… <span style="font-size:12.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 123.500 € na 120.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 123.500 €
28.02.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1053883 NOVI SAD ADICE DVOSOBAN STAN 42M2 Na prodaju dvosoban stan u Novom Sadu, Adice (blizina Kamenjara 1), 42m2, 1.sprat + slobodna parking mesta u dvoristu za stanare zgrade Stevana Baje Gardinovačkog.

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 122.500 € na 124.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.000 €, 38,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 122.500 €
07.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054462.. SOMBORSKI BULEVAR, DVOSOBAN STAN 38M2 U ponudi je nov, manji dvosoban stan idealnog rasporeda, u zgradi koja je useljena pre nekoliko meseci. Prvi sprat, odličan investiror, grejanje centralno sa kalorimetrima, pazilo se na svaki detalj zavrsnih radova - tarkett,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 120.400 €
07.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054445, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 43m2. U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji na Novom Naselju, površine 43m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade. Seljačkih Buna.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.400 €, 43,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050320, NOVI SAD, DVOSOBAN STAN 43 M2 Predstavljamo vam mogućnost da kupite dvosoban stan u izgradnji, koji je smešten na prvom spratu i dvorišno je orijentisan. Opremanje objekta je predviđeno vrhunskim materijalima koji su trenutno aktuelni na tržištu. Prednost novih objekata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>