• GoHome Professional
solis-nekretnine do 300000 eura 40 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 300000 eura 40 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 300000 eura 40 m2 što manji

  • Za upit "solis-nekretnine do 300000 eura 40 m2 što manji" pronađeno 127 nekretnina - prosečna cena 2.819 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • renovirano
    • parket
    • ekskluzivan
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZLATIBOR, 74.500 €, 37,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048247. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... JEDNOIPOSOBAN STAN cca 37m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053832, NOVI SAD, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 37m2. NOVO U PONUDI! Bulevar oslobođenja.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.000 € na 116.500 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 116.500 €, 37,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.10.2025 - 120.000 €
25.04.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053071. NOVI SAD, CENTAR, JEDNOSOBAN STAN, 37m2. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u Jevrejskoj ulici, na samo par minuta hoda od pešačke zone. Stan sadrži ulazni hodnik u sklopu kog je kuhinja sa trpezarijskim delom, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.000 €, 37,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052362…NOVA DETELINARA, JEDNOIPOSOBAN…U neposrednoj blizini Sajma prodajemo lepo sređen stan. Svetislava Kasapinovića.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 59.488 € na 63.210 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 63.210 €, 37,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 59.488 €
28.03.2026 - 63.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053529, NOVI SAD, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 37 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.000 €, 37,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra 1049834 - Retko u ponudi! Novi Sad - Centar - Katolička porta Ekskluzivna ponuda u srcu Novog Sada — idealan dvosoban dupleks od 37 m² Lokacija koja garantuje kvalitetan urbani život Ovaj stan se nalazi u samom centru Novog Sada , u delu poznatom kao Katolička porta — izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050322…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, VLADIKE PLATONA, STAN KOD BANOVINE, JEDNOSOBAN STAN KOD IZVŠNOG VEĆA 37m2…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINA NA RASPOLAGANJU… Ukoliko kupac želi da stan bude jednoiposoban, postoji mogućnost pregrađivanja spavaće sobe jednim vratima.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 78.000 €
28.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054546 … ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2 Jovana Bijelića.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 110.000 € na 112.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 112.000 €, 37,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 110.000 €
07.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053950, JEDNOIPOSOBAN, NOVO NASELJE, 37 M2 . Na prodaju stan površine 37 m2 , smešten u visokom prizemlju stambene zgrade u mirnom delu Novog Sada, na Novom naselju. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, odvojene kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i terase . Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054397, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 37 m2 U našoj ponudi, odličan, funkcionalan jednoiposoban stan u mirnom delu Novog naselja. Svetao, čist, prostorno dobro organizovan i sređen. Stambeni objekat izgrađen pre dve godine, okružen zelenilom,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 63.000 € na 63.393 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 63.393 €, 37,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 59.664 €
26.02.2026 - 63.000 €
07.03.2026 - 63.393 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053528, NOVI SAD, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 37 m2. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 82.000 € na 85.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 82.000 €
07.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050857. NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 37m2. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 94.758 € na 98.474 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 98.474 €, 37,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2025 - 94.758 €
10.03.2026 - 98.474 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051114, SOMBORSKI BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2.. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 83.000 €
14.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054020 NOVI SAD, ADICE, STAN 37m2… .

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 65.000 € na 65.900 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 65.900 €, 37,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 65.000 €
30.04.2026 - 65.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054765, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PETROVARADIN, SADOVI, STAN U IZGRADNJI, 37m2…JEDNOIPOSOBAN STAN, 1.5 STAN…STAN SA PRIPADAJUĆIM PARKING MESTOM…USKORO USELJIVO… Predstavljam Vam odličan jednoiposoban stan u Petrovaradinu, u zgradi poznatog investitora koja je još uvgek u....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 99.000 € na 111.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 110.000 €
04.04.2026 - 111.000 €
21.04.2026 - 109.000 €
05.05.2026 - 106.000 €
09.05.2026 - 103.000 €
12.05.2026 - 99.000 €
14.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054274 Prodaja stanova, jednoiposobni 37m2 nekretnine Novi Sad . Iz ponude izdvajamo fantastičan neuseljavan stan od 37m2 sa odvojenom funkcionalnom sobom. Kao što vidite na slikama stan je prepun je dnevne svetlosti, kuhinja fizički odvojena, savršeno projektovan u datoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.700 €, 38,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052053, SOMBORSKI BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN 38.5m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 123.700 €, 38,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1046916, NOVI SAD, STAN, SOCIJALNO, 38m2 Oglašavamo stan na prodaju. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na samo par minuta od pešačke zone. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom. Stan ima pripadajuću podrumsku ostavu. Grejanje....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054117, NOVI SAD, ZLATIBOR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 38 m2. Odlična prilika! U ponudi jednoiposoban apartman, pozicioniran na prvom spratu modernog apart hotela, u neposrednoj blizini jezera, pijace i svih turističkih sadržaja. Apartman je potpuno opremljen, a prednost je izdavanje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 60.432 € na 64.210 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 64.210 €, 38,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 60.432 €
28.03.2026 - 64.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053527, NOVI SAD, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 38 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.000 €, 38,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1053829 ,NOVI SAD.. ADICE JEDNOIPOSOBAN 38M2 Na prodaju je udoban jednoiposoban stan koji pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti. Smešten u mirnom i prijateljskom okruženju, ovaj stan je idealan za samce, parove ili manje porodice. Sastoji od prostrane dnevne sobe koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 87.500 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054878 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad, centar Stari Grad- kej, jednoiposoban 38m2. Iz ponude izdvajamo prodaju kompletno renoviranog jednoisposobnog stana od 38m2. Dnevni boravak sa zavučenom kuhinjom, komforna spavća soba i funkcionalno kupatilo su unutrašnji prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 140.000 €, 38,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053739, NOVI SAD, SOCIJALNO, JEDNOIPOSOBAN STAN 38m², EKSKLUZIVNO Postoje stanovi koje gledate i postoje stanovi koji vas pozovu da ih kupite. Ovaj, na adresi Žitni trg 9, pripada ovoj drugoj kategoriji. Na 38 savršeno iskorišćenih kvadrata, krije se jednoiposoban stan koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.700 €, 38,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052052, SOMBORSKI BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN 38m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 157.630 €, 38,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054265 Socijalno, jednoiposoban, 38m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049447. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... JEDNOIPOSOBAN STAN 37,80 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 122.000 €, 38,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 125.000 €
14.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054829, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA STANOVA NOVI SAD, DVOSOBAN STAN, BULEVAR OSLOBOĐENJA, DEVET JUGOVIĆA, 38m2, UKNJIŽEN STAN…KLJUČ ZA GLEDANJE NA RASPOLAGANJU…KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN… Lokacija, lokacija i samo lokacija. Tražena lokacija i tražena kvadratura. Devet....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049448. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... JEDNOIPOSOBAN STAN 37,84 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048250. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... JEDNOIPOSOBAN STAN cca 38m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 115.000 €, 38,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052068.Prodaja nekretnina Novi Sad, Podbara, jednoiposoban 38m2. Na traženoj lokaciji u zgradi staroj desetak godina dobro održavanoj. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa mestom za plakare, kuhinje u sklopu dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Spavaća soba sa mestom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1045645…NOVI SAD. CENTAR. JEDNOIPOSOBAN 38 m2. U strogom centru grada, kompletno opremljen i sa ukusom namešten stan. Na 2 minuta od pešačke zone. Ima dnevnu sobu sa kuhinjom, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Uknjižen na 38 a u stvarnosti ima 40 m2 i odmah useljiv. Za sve....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 122.500 € na 124.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.000 €, 38,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 122.500 €
07.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054462.. SOMBORSKI BULEVAR, DVOSOBAN STAN 38M2 U ponudi je nov, manji dvosoban stan idealnog rasporeda, u zgradi koja je useljena pre nekoliko meseci. Prvi sprat, odličan investiror, grejanje centralno sa kalorimetrima, pazilo se na svaki detalj zavrsnih radova - tarkett,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.860 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054857, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 38 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 38 m2, pozicioniran na trećem spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.830 €, 39,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054702, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 39m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.000 €, 39,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054588, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN, 39M2, SPRAT 0/4 Nudimo vam simpatičan stan na Novom naselju, u izuzetno mirnom okruženju. Izuzetno osvetljen i prijatan. Pogodan je za manju porodicu, sa jednim detetom. UKNJIŽENO NA VLASNIUKA, BEZ TERETA. MOŽE NA KREDIT!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054510 NOVI SAD, PRODAJA STANA, DVOIPOSOBAN, 39m2, NAMEŠTEN Izuetna ponuda kod nas. U rapoloživoj kvadraturi od 39 m2 prodaje se odličan i potpuno namešten dvoiposoban stan. Stan je na drugoj etaži u objektu gde imaju samo tri stana. Stan se nalazi na lokaciji Adica i odlično....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 136.500 € na 130.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 136.500 €
30.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053897, NOVI SAD, PODBARA, JEDNOSOBAN, 39m2 Na prodaju stan blizu centra, ali u mirnom delu idealnom za život. Dvorišno orijentisan što vam garantuje mir i tišinu. Na idealnom drugom spratu. Poseduje ostavu, i prodaje se kompletno namešten sa svom potrebnom novom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1051495. NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 39 m2. Predstavljamo vam jednoiposoban stan, pozicioniran na mirnoj i ušuškanoj lokaciji, u mirnoj ulici, ali opet blizu svih gradskih dešavanja i centra grada. Idealan za one kojima je potreban mir, a za tu kvadraturu pruža odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054436Prodaja Stanova Novi Sad-Veternik.jednoiposoban 39m2. Novogradnja u mirnom delu Veternika, na pristupačnoj lokaciji. Stan u prizemlju uknjižen kao Garaža, koji se prodaje komplet namešten sa novim nameštajem. moderna i jako lepa kuhinja sa svim elementima, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 165.000 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054071, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN, 41m2 Na prodaju jednoiposoban stan između Spensa i centra – parking u dvorištu U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, između Spensa i centra grada, idealnoj kako za život, tako i kao investicija. Železnička.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.110 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054336 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 39,30m2… <span style="font-size:12.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 127)

<< <1 2 3 4> >>