• GoHome Professional
solis-nekretnine do 280000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 280000 eura oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 280000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "solis-nekretnine do 280000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081268. NOVI SAD, CENTAR, LOKAL, 11 m2. Novo u ponudi! Na prodaju lokal veličine 11 m2, centar grada, pešačka zona, u pasažu. Sastoji se od jedne prostorije, kancelarijskog tipa. Za više informacija ili prezentaciju, molim vas pozovite kontakt. KONTAKT: Katarina Mutabdžija,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 13.000 € na 15.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NOVI SAD, Telep, 15.000 €, 12,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.06.2025 - 12.000 €
11.12.2025 - 13.000 €
07.04.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000425. GARAŽNA MESTA. SEVERNI TELEP. 10-12 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054177, NOVI SAD, ADICE, GARSONJERA, 13M2, SPRAT 3/3 POVOLJNA NEKRETNINA, MOŽE NA KREDIT / KREDIT ZA MLADE!!! U ponudi je uknjižena garsonjera na trećem spratu, skromna, ali skladna i prijatna. U prirodi deluje prostrano, inače je površine 18m2, ali uknjiženo na 13m2. Grejanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 40.000 € na 39.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2026 - 40.000 €
07.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1050221. NOVI SAD, AVIJACIJA, GARSONJERA, 13m2. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam ovaj fenomenalni mikro stan, savršen za svrhu investicije, Ovaj mali stan poseduje sobu, smaknutu kuhinju i kupatilo. Ulaz je iz dvorišta zgrade, ispred stana moguće je napraviti terasu. Lokacija....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Socijalno, 29.000 €, 13,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000393 Prodaja garaže Novi Sad, SOCIJALNO, 13m2. NADZEMNA Oglašavamo prodaju uknjižene nadzemne garaže , u dvorištu zgrade, u blizini centra. Dimenzije garaže su:širina 235cm, visina 211cm, dužina 560cm. KONTAKT:Aleksandra Bosnić, master prodaje, br.licence 1607, TELEFON: +38163578871....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052532. GARSONJERA, DETELINARA, 14m2 Prodaje se garsonjera od 14 m² na atraktivnoj lokaciji u Detelinari, u mirnoj ulici sa kompletnom infrastrukturom, orijentisan prema dvorišnoj strani punoj zelenila. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i komplet je renoviran!. Svaki kvadrat....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 30.000 €, 14,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081039, NOVI SAD, DETELINARA, 14 M2 Oglašavamo prodaju odličnog uličnog lokala na dobroj lokaciji. Lokal je pod stalnim zakupom od kada je zgrada napravljena. Za više informacija pozovite. KONTAKT: Nevena Milovanović Šević, menadžer prodaje, licenca broj: 3961, telefon:....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000454....Prodaja garažnih mesta Novi Sad, Valentina Vodnika. Na prodaju garažna mesta u suterenu zgrade. Za više informacija nazovite naznačen kontakt. Valentina Vodnika.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine do 280000 eura što manji (1622)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.