• GoHome Professional
solis-nekretnine 4.sprat novogradnja do 2700 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine 4.sprat novogradnja do 2700 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine 4.sprat novogradnja do 2700 eura/m2 do 110 m2 pala cena

  • Za upit "solis-nekretnine 4.sprat novogradnja do 2700 eura/m2 do 110 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 133.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 138.000 €
05.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u održavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini škole, obdaništa, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 167.000 € na 154.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.000 €, 55,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 167.000 €
27.03.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101999, cena nekretnine je 167.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 55m2, dvoiposoban, četvrti sprat.Nov, neuseljavan stan, izvrno iskorištenog prostora. Lepe spvaće sobe, odličnog oblika i gabarita, Uvučena lepa kuhinja u sklopu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.790 € na 93.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 97.790 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u okviru nadogradnje na postojećoj zgradi. Površina stana iznosi 36,4 m², a prostor je funkcionalno i moderno organizovan, idealan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat novogradnja do 2700 eura/m2 do 110 m2 pala cena (9)
  • solis-nekretnine novogradnja do 2700 eura/m2 do 110 m2 pala cena (6)
  • solis-nekretnine 4.sprat do 2700 eura/m2 do 110 m2 pala cena (3)
  • solis-nekretnine 4.sprat novogradnja do 2700 eura/m2 do 110 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.