• GoHome Professional
solis-nekretnine 4.sprat do 50 m2 pala cena do 240 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine 4.sprat do 50 m2 pala cena do 240 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine 4.sprat do 50 m2 pala cena do 2400 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine 4.sprat do 50 m2 pala cena do 2400 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 59.000 € na 55.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 59.000 €
01.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2, dok je realna površina 36m2. Sastoji se od ulaznog hodnika koji povezuje ostale prostorije, dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, male....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 60.000 € na 56.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 30,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 74.000 € na 69.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 71.900 €
03.04.2026 - 74.000 €
22.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lep stančić u centru Stare Pazove na 4 spratu u zgradi gde ima lift (nije pušten u rad). Stan je u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Stan je za svaku preporuku. Hitna prodaja! Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 74.545 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 74.545 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 82.000 €
09.05.2026 - 74.545 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Zbog blizine centra, sve uređenije infrastrukture, bogat blizinom najbitnijih sadržaja, a još uvek sačuvanog mira, Margita postaje sve traženiji i poželjniji deo grada. Bez visokih zgrada i bučnih saobraćajnica, već je postala dom mnogih kako Pančevaca, tako i građana pridošlih iz....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.790 € na 93.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 97.790 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u okviru nadogradnje na postojećoj zgradi. Površina stana iznosi 36,4 m², a prostor je funkcionalno i moderno organizovan, idealan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 129.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju, ŽarkovoProdaje se uknjižen dvosoban stan u Žarkovu, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu 50 m2 i pripadajuću ostavu površine 8 m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.Stan je standardne gradnje i veoma funkcionalnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat do 50 m2 pala cena do 2400 eura/m2 što jeftiniji (22)
  • solis-nekretnine do 50 m2 pala cena do 2400 eura/m2 što jeftiniji (19)
  • solis-nekretnine 4.sprat pala cena do 2400 eura/m2 što jeftiniji (1)
  • solis-nekretnine 4.sprat do 50 m2 do 2400 eura/m2 što jeftiniji (8)
  • solis-nekretnine 4.sprat do 50 m2 pala cena što jeftiniji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com