• GoHome Professional
solis-nekretnine 4.sprat do 270000 eura porasla ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine 4.sprat do 270000 eura porasla ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine 4.sprat do 270000 eura porasla cena

  • Za upit "solis-nekretnine 4.sprat do 270000 eura porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 226.600 € na 247.200 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 247.200 €, 86,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 226.600 €
22.02.2026 - 247.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Petrovaradinu, površine 86 m², na četvrtom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten, bez ulaganja. Raspored prostorija je funkcionalan: prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo i poseban toalet, kao....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 164.835 € na 181.318 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 181.318 €, 81,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 164.835 €
17.05.2026 - 181.318 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji od 81m2 na 4. spratu .

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 145.000 € na 165.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u Učiteljskom naselju u mirnoj ulici punoj zelenila. U blizini autobuskog stajališta, marketa, škola, vrtića. Stan je očuvan ( stara gradnja ) sa novom pvc stolarijom na 4 spratu bez lifta. Ima podrum. Stan je uknjižen. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 153.970 € na 161.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.900 €, 79,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 153.970 €
01.05.2026 - 161.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 4. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora, ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, a iz dnevne....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 133.900 €
28.05.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekretnina je površine 68m2, raspoređenih u dupleks varijantu, nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 121.500 €
29.01.2023 - 121.400 €
15.02.2023 - 120.000 €
26.03.2023 - 119.000 €
23.06.2023 - 117.000 €
04.08.2023 - 116.990 €
05.01.2024 - 116.100 €
11.02.2024 - 115.900 €
25.02.2024 - 115.700 €
05.06.2024 - 121.500 €
12.07.2024 - 121.600 €
20.01.2025 - 121.700 €
27.04.2025 - 121.800 €
01.06.2025 - 121.600 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja. Čukarica, Žarkovo - Leposave Vujošević4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefonNeposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Žarkovu,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 118.206 € na 126.086 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 126.086 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 118.206 €
22.03.2026 - 126.086 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 4. spratu, dvostrana orijentacija - istočna i zapadna, dobro osvetljen stan. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru, u blizini vrtića, parka....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat do 270000 eura porasla cena (33)
  • solis-nekretnine do 270000 eura porasla cena (44)
  • solis-nekretnine 4.sprat do 270000 eura (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>