Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "solis-nekretnine 3.sprat porasla cena do 320000 eura renovirano" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 2.911 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 128.000 € na 131.000 €
dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 128.000 €
07.04.2026 - 131.000 €
17.03.2026.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1053996, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN, 45M2, SPRAT 3/4 U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Grbavici. Odličan, funkcionalan i svetao. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetna. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima, montirana je nova kuhinja sa BOSCH tehnikom.....