• GoHome Professional
solis-nekretnine 3.sprat porasla cena Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine 3.sprat porasla cena Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine 3.sprat porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "solis-nekretnine 3.sprat porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 132.800 € na 140.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 138.400 €
06.03.2026 - 132.800 €
15.05.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 103.000 € na 105.100 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 105.100 €, 33,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 103.000 €
16.05.2026 - 105.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelep, svetao 1.5 soban stan od 33m2, u stvarnosti 34m2, u blizini dva bulevara- bulevara Evrope i bulevara Patrijarha Pavla i novoplaniranog mosta preko dunava.3. Sprat ( nije poslednji )bez lifta, u manjoj zgradi sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom, sa parkingom iskljucivo....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 96.600 € na 101.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 96.600 €
10.05.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 64.000 € na 68.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.000 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 64.000 €
22.05.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite kofere i uživajte! Prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, udobna spavaća soba i funkcionalno kupatilo čine ovaj stan savršenim za svakodnevni....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 103.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 105.000 €, 34,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 103.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 105,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera, koja jednim potezom postaje jednosoban stan, što i jeste u papirima. Nalazi se u vrlo atratkivnoj ulici, blizina Bulevara, SNP-a.Svetla....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 3.sprat porasla cena zadnjih 14 dana (16)
  • solis-nekretnine porasla cena zadnjih 14 dana (4)
  • solis-nekretnine 3.sprat zadnjih 14 dana (4)
  • solis-nekretnine 3.sprat porasla cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>