• GoHome Professional
solis-nekretnine što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine što manji

  • Za upit "solis-nekretnine što manji" pronađeno 1 813 nekretnina - prosečna cena 2.643 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 3.sprat
    • pogodan
    • potkrovlje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081268. NOVI SAD, CENTAR, LOKAL, 11 m2. Novo u ponudi! Na prodaju lokal veličine 11 m2, centar grada, pešačka zona, u pasažu. Sastoji se od jedne prostorije, kancelarijskog tipa. Za više informacija ili prezentaciju, molim vas pozovite kontakt. KONTAKT: Katarina Mutabdžija,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 13.000 € na 15.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NOVI SAD, Telep, 15.000 €, 12,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.06.2025 - 12.000 €
11.12.2025 - 13.000 €
07.04.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000425. GARAŽNA MESTA. SEVERNI TELEP. 10-12 m2. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 40.000 € na 39.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2026 - 40.000 €
07.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1050221. NOVI SAD, AVIJACIJA, GARSONJERA, 13m2. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam ovaj fenomenalni mikro stan, savršen za svrhu investicije, Ovaj mali stan poseduje sobu, smaknutu kuhinju i kupatilo. Ulaz je iz dvorišta zgrade, ispred stana moguće je napraviti terasu. Lokacija....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Socijalno, 29.000 €, 13,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000393 Prodaja garaže Novi Sad, SOCIJALNO, 13m2. NADZEMNA Oglašavamo prodaju uknjižene nadzemne garaže , u dvorištu zgrade, u blizini centra. Dimenzije garaže su:širina 235cm, visina 211cm, dužina 560cm. KONTAKT:Aleksandra Bosnić, master prodaje, br.licence 1607, TELEFON: +38163578871....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054177, NOVI SAD, ADICE, GARSONJERA, 13M2, SPRAT 3/3 POVOLJNA NEKRETNINA, MOŽE NA KREDIT / KREDIT ZA MLADE!!! U ponudi je uknjižena garsonjera na trećem spratu, skromna, ali skladna i prijatna. U prirodi deluje prostrano, inače je površine 18m2, ali uknjiženo na 13m2. Grejanje....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 14,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000446.. TELEP - JUŽNI, GARAŽNO MESTO 14M2.. Na prodaju uknjiženo garažno mesto u suterenu nove zgrade na Telepu. Za više informacija pozovite KONTAKT: Marina Filagić, direktor prodaje, licenca broj: 4289,tel: +381641369092 (Solis nekretnine, Novi Sad, upisan u Registar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052532. GARSONJERA, DETELINARA, 14m2 Prodaje se garsonjera od 14 m² na atraktivnoj lokaciji u Detelinari, u mirnoj ulici sa kompletnom infrastrukturom, orijentisan prema dvorišnoj strani punoj zelenila. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i komplet je renoviran!. Svaki kvadrat....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 20.500 €, 14,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000441. NOVI SAD, KRALJEV PARK, GARAŽA, 14m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži modernog i izuzetno traženog kompleksa Kraljev park u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Garažno mesto je pravilnog oblika, lako pristupačno i pogodno za svakodnevno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 30.000 €, 14,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081039, NOVI SAD, DETELINARA, 14 M2 Oglašavamo prodaju odličnog uličnog lokala na dobroj lokaciji. Lokal je pod stalnim zakupom od kada je zgrada napravljena. Za više informacija pozovite. KONTAKT: Nevena Milovanović Šević, menadžer prodaje, licenca broj: 3961, telefon:....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000454....Prodaja garažnih mesta Novi Sad, Valentina Vodnika. Na prodaju garažna mesta u suterenu zgrade. Za više informacija nazovite naznačen kontakt. Valentina Vodnika.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 7.000 €, 15,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000423, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. U pitanju je parking mesto na privatnom parkingu novogradnje . Okrugićeva.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 900044, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. Okrugićeva.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 16.500 €, 15,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000440. NOVI SAD, PODBARA, GARAŽA, 15m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži u naselju Podbara u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Patrijarha Čarnojevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 58.200 €, 16,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053322, NOVI SAD, STANICA, GARSONJERA, 16m2. NOVO U PONUDI! Stjepana Mitrova Ljubiše.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 21.000 €, 17,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000421, PETROVARADIN, GARAŽA 17,46M2 Prodaje se nova dvorišna garaža u Petrovaradinu . Nalazi se u centru grada i idealna je za parkiranje automobila, odlaganje stvari, ili možda poslovne potrebe. Okrugićeva.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000422, PETROVARADIN, GARAŽA 17.38M2 Prodaje se nova dvorišna garaža u Petrovaradinu na dobrom mestu. Okrugićeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053498 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. GARSONJERA. 17m2. Prodaje se garsonjera od 17 m² sa galerijom – Nova Detelinara Na prodaju je funkcionalna i lepo organizovana garsonjera površine 17 m², sa dodatnom galerijom koja pruža dodatni prostor i čini stan znatno praktičnijim. Stan....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 24.000 €, 17,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000447, PETROVARADIN, ŠIRI CENTAR, OBDANIŠTE, PRERADOVIĆEVA! HITNA PRODAJA! ODMAH USELJIVA NOVA GARAŽA, POVRŠINE 17M2. Odlična za sve tipove automobila. Ima struju, rolo vrata na daljinsko uprvljanje. GRATIS, DODATNO PARKING MESTO ispred garaže!! ZA SVE INFORMACIJE i DOGOVOR....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 64.600 €, 17,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081331. NOVI SAD, BULEVAR, LOKAL, 17 m2. Odlična investicija! Oglašavamo na prodaju ulični, višenamenski lokal u prizemlju zgrade, veličine 17 m2. Lokal sadrži jednu prostoriju i toalet. Odlična investicija za samostalnu delatnost ili u svrhu zakupa. Za više informacija ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 17,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Sonje Marinković.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 75.000 €, 18,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053354, NOVI SAD - PRODAJA NEKRETNINA, PODBARA, GARSONJERA, 18M2 SAMO KOD NAS - u našoj ponudi , fantastična, uknjižena garsonjera u prizemlju mirne ulice istorijskog Almaškog kraja, našeg predivnog Novog Sada. Stambena zgrada se nalazi u mirnom delu grada , na par minuta....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 72.000 €, 18,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 75.000 €
05.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054574.. CENTAR, GARSONJERA 18M2 U strogom centru Novog Sada, prekoputa pozorišta prodajemo odličan, sređen i odmah useljiv stan. Garsonjera je uvek bila pod sigurnim zakupom, tako da je sigurna prilika za investiranje. Dokumentacija je uredna, uknjiženo 1/1 na vlasnika, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 60.000 €, 19,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052473…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, TEMERINSKA ULICA, GAROSNJERA 19m2…KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA…VIDOVDANSKO NASELJE…U PRIRODI 21m2 Predstavljam vam odličnu garonjeru u Temerinksoj ulici, u delu koji spada pod Klisu. Pozicionirana na drugom spratu stambene zgrade, idealna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 82.000 €, 19,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049864, NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN – 19M2…Prodaje se šarmantan stančić u samom srcu grada, u ulici Svetozara Miletića, idealan kao investicija za rentiranje za stan na dan ili čak mesečni zakup. Stan se nalazi na par minuta peške od pešačke zone i naravno u okolini ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span style="font-size:12.0pt; line-height:115%;font-family:" arial",sans-serif"=""> ŠIFRA: 1054689, SAJAM, JEDNOSOBAN STAN, 19M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 51.500 €, 19,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054861 , NOVI SAD , DETELINARA , GARSONJERA, 20M2 ,… Oglašavamo na prodaju garsonjeru na Detelinari. Nalazi se u lepom okruženju punom zelenila, parkova i sportkih terena. Javnim saobraćajem je odlično povezana sa ostatkom grada tako da je dobra kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 44.000 €, 20,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0in;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:en-us"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 61.700 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081284. NOVI SAD, SOCIJALNO, POSLOVNI PROSTOR, 20m2. Oglašavamo prodaju poslovnog prostora u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Vlasnička dokumentacija je uredna, prostor je uknjižen 1/1. Nalazi se u neposrednoj blizini centra grada. Poslovni prostor je ulično orjentisan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 80.000 €, 20,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :8081143. NOVI SAD, SOCIJALNO, POSLOVNI PROSTOR-ULIČNI LOKAL, 20 m2. Oglašavamo na prodaju ulični lokal, pozicioniran u prizemlju nove zgrade. Pozicija lokala je izuzetno pogodna za širok dijapazon uslužnih delatnosti. Nalazi se na traženoj lokaciji, koja sama po sebi nudi mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051521, NOVI SAD, CENTAR, SPENS, GARSONJERA, 20M2 Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spensa, Suda, Promenade i fakulteta, a u elitnom kraju Novog Sada nalazi se ova preslatka garsonjera od 20m2. Kuhinja je malo uvučena i odvojena od dnevnog boravka. Sveže je okrečena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 21,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 83.000 €
02.04.2026 - 77.000 €
21.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054286. NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 21m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog jednoiposobnog stana u centru grada, funkcionalno organizovanog sa galerijom. Stan ima zaseban ulaz i nalazi se na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih gradskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.980 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053413, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.940 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053416, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054065…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GARSONJERA, CENTAR STARI GRAD, KEJ, ULICA VOJVODE MIŠIĆA, 21m2…KOMPELTNO RENOVIRANA GARSONJERA … NOVI SAD, KEJ I DUNAV SAVRŠEN SPOJ Stari grad, lokacija o kojoj ne treba puno pisati, lokacija koja je uvek popularna i standardno idealna za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.400 €, 21,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053414, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054746, NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 21m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! U ponudi je funkcionalna garsonjera povr šine 21m2, smeštena na trećem spratu stambene zgrade, na svega 5 minuta od centra grada. Stan je izuzetno svetao i odlično organizovan, sa dodatnom galerijom koja pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 37.450 €, 21,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052537.. Garsonjera U IZGRADNJI, 20.52M2 Na prodaju – Garsonjera u izgradnji, 20.52 m², prizemlje, podno grejanje .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 744)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>