• GoHome Professional
raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura što veći

  • Za upit "raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan do 390000 eura što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 369.520 €, 104,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd Tošin bunar kvalitetna novogradnja Hitna prodaja stana po sniženoj ceni.Mogućnost formiranja treće spavaće sobe. Mogućnost kupovine garažnog mesta koje se posebno plaća. Na atraktivnoj lokaciji posedujemo u prodaji luksuzni stan u blizini TC Delta city/a,(manje od 1km)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 344.138 €, 109,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u okviru novog kompleksa u Zemunu. Stan je površine 109,25m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada poseduje dva lifta koji voze od nivoa -2 do 6. sprata. Stan je po strukturi troiposoban. Sastoji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun - Gornji grad 3.5, 109m2 (terasa), 3/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 328.300 €, 109,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 283.000 €, 109,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran salonski stan na drugom spratu u lijepom ulazu , dvostrano orijentisan i sunčan. Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dvije spavaće sobe, degazman, kupatilo, loda + terasa. Grijanje je sopstveno etazno, video nadzor, liftStan predstavlja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.550 € na 230.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 230.000 €, 109,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 206.550 €
15.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, stan u visokom prizemlju nove stambeno - poslovne zgrade, lux opremljen od najkvalitetnijih materijala, u blizini Cvetkove pijace i SC Olimp. U jednom od najtraženijih delova grada, stan je 2.5 površine 61 m2 + terasa od 48 m2 Zgrada je kvalitetne gradnje, sa liftom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 109,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 3.0, 109m2 (terasa 6m2), 2/2, CG, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Na najlepšoj lokaciji ispod Tašmajdana, u samom srcu grada, prodaje se ekskluzivan salonski stan površine 109 m², koji spaja duh klasičnog Beograda i savremeni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 100 m2 luksuzan do 390000 eura što veći (803)
  • raicevicnekretnine luksuzan do 390000 eura što veći (14)
  • raicevicnekretnine 100 m2 do 390000 eura što veći (14)
  • raicevicnekretnine 100 m2 luksuzan što veći (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>